Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a neten beszélgetsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a neten beszélgetsz egy lánnyal, és hirtelen eltűnik, miért nem dob egy pár sort, hogy nem akar velem a továbbiakban beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ez annyira balkáni, olyan, mint amikor az autós nem áll meg a zebránál, vagy ahogy a menekültekkel bánunk.

Nyugaton sokkal normálisabbak a lányok. A magyarok szépek, de iszonyat beképzeltek, és ez lerombolja az összképet.



#chat #kelet-európai lányok
2015. szept. 11. 23:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Hihetetlenül modortalannak tartom ezt a viselkedést. Úgy látszik, szégyelli megmondani a tutit, mert akkor magyarázkodnia kellhet, azt meg nem szeret senki. Erre tudok gondolni.
2015. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Én lány vagyok, ugyanez a tapasztalatom pasikkal :D, főleg itt gykn, szerintem kár ezen pörögnöd, lépj tovább, mást úgysem tudsz tenni. Sokáig én is mérgelődtem az ilyeneken, de rájöttem hogy nem éri meg bosszankodni, majd jön más, aki normális :).
2015. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyfelől ez nem csak a nőkre jellemző.

Másfelől attól is függ, milyen céllal kezdtetek el beszélgetni.

Nekem van párom, ezt mindig elmondom. szoktam itt beszélgetni emberekkel, de ha ellaposodik a beszélgetés nem folytatom, mert ugye nem akarunk egymástól semmit, beszélgettünk és kész. Persze ha ír, visszaírok valamit, de ha már csak pár szavakat írkálunk és kifulladt a téma, akkor szerintem jobb hanyagolni a dolgot.


Amúgy meg ha még randi sem volt, szerintem a beszélgetés nem kötelez semmire. Hány lányt láttam már randi után szenvedni: miért nem hív fel, miért tűnt el....

Hiába csinálnak úgy egyes férfiak, mintha a nők kezében lenne minden hatalom... ez nem így van. A hatalom azé, aki kevésbé vonzódik.

2015. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Persze, egy beszélgetés nem kötelez semmire. Pusztán az illem. Ha a párbeszéd ellaposodik, akkor is írok egy pár sort. De nem minősítek senkit, mert kitiltanak a gyk-ról
2015. szept. 13. 00:42
 15/15 anonim ***** válasza:

Még valamit arról hogy nyugaton normálisabbak a lányok: az én volt férjem ír származású és sosem jött volna össze ír vagy angol lánnyal. Ő itt is élt sokáig és az a tapasztalata és véleménye hogy a kelet európai nők sokkal kedvesebbek, háziasabbak és nőiesebbek mint a nyugat európaiak. Nem ő az egyetlen nyugat európai férfi akit ismerek és így gondolkodik.


De szerintem a pozitív általánosítás is általánosítás. És egyik sem vezet jóra. Nem lehet országokhoz kötni azt hogy ki mennyire normális.

2015. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!