Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel találkozgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel találkozgatok, minden oké. Együtt vagyunk napokat, telefonálunk, beszélgetünk. Mintha együtt lennénk. Érzem hogy fontos vagyok neki. De rossz híre van. Foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon nagyon közel kerültünk egymáshoz. Megismertem nagyon kellemesen csalódtam benne.Nagyon önbizalom hiányos, semmit nem hisz el amit mondok neki, hogy szeretem vagy bármi. Nagyon érzelmes, gyengéd, folyton a kedvemben szeretne járni. Elmondta hogy aki fontos neki azért mindent megtesz ( mint értem) akiket meg csak kiakar használni azt kihasználja. Lefeküdtünk de ennek ellenére is ugyanugy együtt vagyunk egésznap nagyon érzem hogy szeret, mindennap elmegyünk valahova. Törödik velem, de ha valakinek mesélek róla rögtön az a válaszuk hogy ne foglalkozz vele az nagy csajozós, meg azokat mondják amilyen volt régen. De ezt is elmesélte nekem hogy azt a korszakát lezárta fiatal volt, de már beleunt és nem csinálja. És tudom hogy igaza van. Megismertem. De zavar hogy mindenki a régi énjét hozza fel meg hogy biztos nem változott stb.. tudom hogy rossz szokás de engem érdekel mások mint mondanak. nem akarom hogy azt higyjék hogy engem is csak kiakar használni. Mert egyáltalán nem. Folyton komoly dolgokról beszélünk. Amikor lefeküdtünk is a kedvembe járt. De más nem ezt gondolja és nem tudom hogy mit csináljak. foglalkozzak vele igyis vagy hagyjam és keressek olyat akinek nincs rossz híre?
2015. szept. 13. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a hire miatt képes lennél otthagyni?

ne hagyd

2015. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
foglalkozz vele. most mardjon egyedül élete végéig mert fiatalon bolond volt? most ha te vétesz valamit, mit szólnál ha egész életre megbélyegeznének vele? ezt megmondhatod másoknak is.
2015. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!