Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek a jóképű, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a jóképű, de vékonyabb fiúk bejönnek, vagy inkább az izmosabbakra buktok?

Figyelt kérdés
Már sokan mondták nekem, hogy jóképű vagyok, ami nagyon jó, csak hát emellett ugye gondolom a testalkat is számít, és én nem tudok hízni, ezért csak akkor rakódik rám valami ha edzem, szoktam is elég sokat, de nem nagyon látszik meg rajtam. A magasságom az rendben van 185cm vagyok, viszont a súlyom csak 70 kg.

2015. szept. 15. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem csak a vékonyak és a kicsit izmosak tetszenek. :) Barátom még nálad is vékonyabb.
2015. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szinte CSAK az arcot nézem.
2015. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Én ha lehet, egyiket sem választanám. Egy jó kis kedves, puha maci mindig übereli az általad felsoroltak bármelyikét :)


Ennek ellenére csomó olyan lányt látok (ismerősi körömben is tudnék hozni, nem egy példát), akiknek a vékony srácok a nyerők. Ki hinné :) Más az ízlésük, mint nekem, naháááát!

2015. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Arányos legyen! Ha van egy pici karizom,az nem zavar.


Lehet felőlem nagyon vékony is,de a válla legyen nagyobb,mint az enyém és akkor már jó minden.

2015. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet vékony, lehet átlagos, lehet kissé izmos, tök mindegy, az összképet nézem, illetve az arc sokkal fontosabb. A nagyon kigyúrt testet például már nem annyira szeretem, de nem ez alapján választok.
2015. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy vekony. Az elettarsam is hasonlo alkat .
2015. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet c válasz? Átlagos vagy mackós :). De a kettő közül inkább a vékony, az izmosakat én nem kedvelem.
2015. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, 184cm / 54-56kg stabilan kb 10 éve - szintén képtelen vagyok elhízni :D BMI szerint van 5 kategória: sovány, vékony, normál, elhízott, túlsúlyos. A vékony kategóriát képviselem. Sportolhatok meg zabálhatok "egyfolytában" bármit, bármikor válogatás és limitek nélkül, akkor sem tudok felvenni súlyt. Már megbarátkoztam azzal, hogy sosem leszek egy 90 kg fehér cápa ;D ez van.

[link]

[link]

2015. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, a BMI szerint pont átlagos vagyok, de csak épphogy, szóval pont jó vagyok, de az átlagnál egy kicsit vékonyabb, a vállaim szélesek egyébként, meg mivel sokat gyúrok ezért van egy kis karizmom is.
2015. szept. 15. 18:45
 10/13 A kérdező kommentje:

Elvileg 185 cm magasan

70 és 90 kg között van az ideális testsúly.

2015. szept. 15. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!