Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi napi 2-2,5 órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi napi 2-2,5 órát tölt el szépségápolásra az zavaró egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hatékonyan tudok bánni pedig az idővel, de napi 2-2,5 óra elmegy arra, hogy ápolom a testem (hajápolás, arcápolás, szemkörnyék, testápolás, lábápolás, stb ..). Hétvégente kb 1 órára mérséklődik. Az öltözködés természetesen ebben nincs benne és a sport sem (heti max 2-3 óra). Barátnőm is ennyi időt fordít magára!^^ Neki ez tudom, hogy tetszik, de mi a helyzet általánosságban?? A környezetemben vegyesek a gondolatok.

2015. szept. 16. 13:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Ha egy férfi napi 2-2,5 órát tölt el szépségápolásra az szerintem meleg :D


am mit lehet 2-2,5 óráig csinálni? :O lehet én vagyok a tájékozatlan...te is sminkelsz?


22F

2015. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Jézus úristen...


Kitalálhatom? Szabadidődben meg plázákban lehet megtalálni, rózsaszín felsőben és ecsethajjal...

2015. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Engem biztos megőrjítene egy két órán keresztül tollászkodó férfi.
2015. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Én elég piperkőc nő vagyok, de 2-2,5 óra csak akkor megy el, ha mindenes estém van, vagyis borotválkozok is, testápolózok, epillálok, arcot-lábat-kezet-körmöt is ápolok, napi szinten én túl lusta vagyok mindent csinálni, pedig az esti rutinom így is kb fél óra csak az arcbőrömre.

Zavarni nem zavarna max akkor, ha várni kéne rá, míg ő kencézi magát én meg már indulnék/szexelnék/vacsoráznék stb.

2015. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Minden nap? Frászt kapnék egy ilyen férfitől.
2015. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

nőként nem töltök napi 2-2,5 órát szépségápolással naponta

reggel gyors zuhany, testápoló, arctisz, krém, haj, (sminkelni nem szoktam), öltözés, reggeli és megyek is

este kb ue a menet, max vmi pakolás, körömfestés ilyenek, de ez összesen nincs 1-óra se

2015. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Tényleg ne vedd zokon, de én ezt sokallom. Értem én, hogy adsz magadra, ami jó is, de ez már kicsit túlzásnak tűnik.

Testápolás, lábápolás? Ez azt jelenti, hogy az egész tested szőrteleníted? Például engem az ilyesmi taszít, szeretem, ha egy férfi kellően szőrös (persze ne olyan durván).


Ez viszont csak az Én véleményem. Ha Te jól érzed így magad, és barátnődet sem zavarja, akkor szerintem teljesen rendben van ez. Mindenkinek pedig úgysem fogsz tudni soha megfelelni. Ha meg szétmentek, szintén kell találni egy olyan nőt, akinek ez tetszik.

2015. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem jön ki nekem az a másfél óra.. fürdés, hajmosás, fogmosás az általános, arra azért nemigen megy el egy nap fél óránál több. Borotválkozás is megvan pár perc alatt, a néhány centis hajadat sem hiszem, hogy órákig kellene szárítgatni (az én fenékig érő hajam is megszárad 5 perc alatt). Magadra kensz 10féle krémet, az is megvan pár perc alatt.. Mire megy el a maradék másfél óra? -Uborkapakolásban várod, hogy száradjon a dauer, vagy a zselés körmeid az UV lámpa alatt? Tényleg, mi a fenét lehet még csinálni, amire minden nap szükséged van?

Az pedig külön vicces, hogy napi 2-2,5 óra önpolírozás mellett csak heti max 2-3 órád jut sportra.

Szóval igen, zavaró egy kapcsolatban, mert nevetséges. Vigyázz a barátnődre, mert nem igen lesz másik nő, aki olyan férfit keres, akinek élete legnagyobb motivációja a saját szépsége. A napi 2,5 óra mellett fennmaradó idődben sem hiszem, hogy hajlandó lennél olyan életformát élni, mint egy átlagos férfi - mondjuk arrébb tolni a fotelt, ha útban van - nehogy letörjön a körmöd..

2015. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Olyan 22-23 éves koromig teljesen megegyezett a véleményem az 1# és 2# hozzászólóval (addig a szüleimmel éltem, sablon életem volt, sablon stílussal és gondolkodással, átlagos munkahellyel sok kedves baráttal és ismerőssel). Majdnem lapockáig ér a hajam.^^ Nekem olyan, hogy szabadidő nem létezik. :) Egyébként többek közt szeretek "plázázni" és költeni a pénzt is, igen. De ki nem?! Többféle letisztult stílusban is otthonosan mozgok, de ez a "rózsaszín felsőben és ecsethajjal." meg agyontetovált, idétlen, trágár beszédű stb stb nem tartoznak közéjük. Lehet eljutok addig, hogy listába vegyem mire is kell ennyi idő ;)
2015. szept. 16. 14:06
 10/34 anonim ***** válasza:

Van egy fontos szabajom. Olyan pasi szoba se johet aki nalam tovabb keszulodik :D en ha randira megyunk vagy fontos esemenyre akkor is csak 1 max 1,5 oraba telik mire mindent megcsinalok

Smink,haj,tusolas, szortelenites,ruha,cipo :D :D

Szoval hatalmas hatrany!

18/L

2015. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!