Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne ha én ajánlanám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ha én ajánlanám? Vagy minden lánnyal ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban akivel sokat beszélek mostanában. Még régebben mondott elég erős célzatú szövegeket (hogy 'belém esett meg ilyenek) és úgy volt hogy talizok de miattam nem.

Aztán most újra többet beszélünk, ugyanúgy célozgat meg 3 tali lóg a levegőben amikre hívott de az időpont még nincs leegyeztetve. Miattam. Mert nem tudom, csak haverodni akar-e vagy randit ezek ellenére. Annyira természetesnek tűnik a szájából a szövege hogy gyakran elgondolkodtató, vajon Feltűnik-e neki hogy flörtöl.

Ugyanakkor iszonyú kedves is. Néha meg mintha zavarban lenne, ezért nem tudom. Mert amúgy nagyon bírom és iszonyúan jól érzem magam vele.

18/l ő 18/f



2015. szept. 17. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván akar valamit, csak profi a srác, a vérében van a szöveg, ezért tűnik természetesnek.

Ne bénázz már, menj el a randira... még ha el is mész, akkor se vagy kötelezve semmire. Nem fog erőszakoskodni meg stb.

Azt teszel majd ott, amit Te jónak látsz, még akkor is dönthetsz, ha már ott vagy.

Ha valami esetleg nem tetszik, vagy mást akar, majd eljössz maximum.

De sztem 90%, hogy akar valamit (háromszor elhívott, és nem esett le neked? tuti, hogy nőből vagy? az ilyet Ti előbb szoktátok tudni, mint mimagunk..)

2015. szept. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mai világban már nem ciki ha a nők próbálkoznak, némelyik fiú szereti is!
2015. szept. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!