Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet nagyon minimális beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nagyon minimális beszélgetéssel ismerkedni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Néha azt kívánom bár ne tudnánk kommunikálni. Gyakran feleslegesnek érzem a beszélgetéseket, mert általában a témák többsége untat és sokszor szeretem a csendet.

Olyan jó lenne első randi alkalmával csak kint ülni a padon békében hallgatni a madár csicsergést, a szelek moraját, mint olyan semmilyen témákról beszélgetni, mint tanulás, munka, mit csináltál ma, milyen volt a buli bla bla bla.

Kint ülnénk nem beszélnénk feleslegesen csak akkor ha tényleg van valami értelme, ha szimpatikusak lennénk egymásnak egymás szemébe néznénk, megcsókolnánk egymást és továbbiakban bíznánk az ösztöneinkben. Nem lenne egyszerűbb mint a sok unalmas szófecsérlés?

Amúgy tényleg gyakran nem szeretek beszélni van mikor megszólalok és azt kívánom bár ne tettem volna, ezért lenne jó ha csendbe lennék és ez nem lenne gond, amúgy nem zavarna ha ő sokat beszél csak ne várja el tőlem hogy én is sokat beszéljek.


2015. szept. 14. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy lánnyal csendben üldögélni egy padon, na de azt nem ismerkedésnek hívják. Az ismerkedés, ahogy a neve is elárulja, arról szól, hogy megismerjétek egymást, azt meg nem lehet másképp, csak ha beszéltek, beszélgettek. A csendben üldögélés már egy későbbi műfaj, amikor ismeritek egymást, szavak nélkül is megértitek egymást.
2015. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megkell ismernünk egymást, de nagyon sok téma untat. Ez van mikor társaságban is vagyok, állandóan beszélnek, beszélnek, de nincs igazán tartalmuk és inkább csendben ülök, mert annyira nem érdekelnek a közéleti témák. Inkább az olyanok aminek van tartalma és nem felületesek.
2015. szept. 14. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok hozzád.A tartalmas beszélgetéseket szeretem,az általános,napi dolgokról való beszélgetés untat és társaságban inkább hallgatok.Viszont ha valami nagyon érdekel,akkor tudok róla hosszasan magyarázni,de ritka a jó beszélgetőpartner.

Ha neten ismerkedsz,ezt már az elején is el tudod magadról mondani és így több esélyed lesz hasonló embert találni.Vagy személyesen sem hátrány,ha elmondod,hogy ilyen tipus vagy.

2015. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyat keress akivel szeretsz beszélgetni is. Minek ücsörögne veled csendben meg csókolózna veled egy lány, ha azt se tudja, ki vagy, mi vagy mert te inkább nem beszélgetsz vele...
2015. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!