Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék szórakozóhelyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék szórakozóhelyeken kívül ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt, de ezek a discos ismerkedések nem olyan nyerőek legtöbb csak a szexről szó, na meg nem vagyok ilyen discos fajta [...]. Net sem jöhet szóba.Szerintetek pl ilyen helyeken mint pl ahol van bowling, vagy uszoda vagy valami ilyesmi lehet? Vagy ti lányok ismerkednétek ilyen helyen, mert már sok lányról hallottam h ők csak ahétvégi bulikon pasiznak, de szerintem ez hülyeség :). 19f
2010. márc. 13. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

például itt!:)

én is társat keresek..(:

2010. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 papagenou ***** válasza:
100%
jó a net, nyugi, csak jó oldalt kell találni és persze ott is szelektálni kell. sok sikert
2010. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. márc. 13. 18:35
 4/21 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Sokan mondják, hogy neten ismerkedjek, de én sem tudom hogyan/hol tudnék?

18/F

2010. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
akkor már ketten vagyunk:(
2010. márc. 13. 18:44
 6/21 A kérdező kommentje:
de azért nem adom fel:)
2010. márc. 13. 18:44
 7/21 anonim ***** válasza:

Nyáron remek lehetőségek vannak pl. Balatonnál vagy ha barátaiddal elmész pl. kocsmázni, bár ez kevésbé jó.

Ha nem disco, akkor esetleg házibuli - ott nem kell táncolni, ha ezzel van a gond, lehet értelmesen beszélgetni és megszólítani is könnyű a csajokat, bár szerintem nem ezzel van gondod:)

Amúgy meg suliban, munkahelyen, de igazán nekem sincsen több ötletem.


Bár, ha haverokkal elmész valahova, akkor egy csajtársasággal könnyen szóba lehet elegyedni, ez lehet akár bowlingozás közben is, de akár vonaton is:)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de azért érdekelnének más ötletek is, ez tényleg jó kérdés^^

2010. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

köszi:) igen nyáron egy fokkal könnyebb.

várok még választ:)

2010. márc. 13. 19:06
 9/21 StephanieXx ***** válasza:

Szia!

Igaz én lány vagyok,de hasonló problémáim vannak.A szórakozó helyeken csak egyéjszakás kalandokat lehet találni,legalábbis hozzám csak olyan fiúk jöttek.

Színházba szoktam járni,igaz ritkán látok szingli pasit.De ismerkedtem már meg ott férfival,késöbb kiderült házas:S

Sajnáltam,de nős..így tabu.

19L

2010. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon jó kérdés.. ebben az országban tényleg sokkal nehezebb kapcsolatot kialakítani mint nyugati országokban... valami az emberekkel van vagy a fene se tudja....:D

Én is netre tippelek...

vagy pláza...esetleg valami szabadabb kávézó.


21/F

2010. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!