Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozóhelyeken kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeken kívül milyen lehetőségek vannak még ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve nincs barátnőm, és már nagyon hiányzik, hogy szerethessek valakit, aki viszont szeret... Még tartott a suli, megismertem 1-2 lányt, de velük nem voltam egy hullámhosszon, így nem lett köztünk semmi. (Kicsit félénk vagyok, azért nem vittem túlzásba:) ) Most viszont elhatároztam, hogy veszem a bátorságot és ismerkedni fogok :), csak az a gond, hogy nem nagyon találkozok a szünetben lányokkal. Szerintetek hol lehetne ismerkedni normális (nem cigiző, nem piás, stb.) lányokkal, ha nem vagyok bulizós típus?


16/F

(Bocs a kisregényért :D)


2009. júl. 4. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

ismerkedni akárhol lehet:)

Buszmegállóban például :D kérsz egy zsepit a buszon vagy ilyesmi. ténylg akárhol :) csak merj odamenni és beszélgetni a kiszemelteddel!

2009. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Strand, kávézó, rendezvények.
2009. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Parkban..kávézókban..esetleg buszmegállóban :D

Sétáltass kutyát..pl:P:D

16/L

2009. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, bármikor, ha ott van az a bárki is, természetesen:D és ne félj elkezdeni, ne félj hülyét csinálni magadból. Csak az nyer, aki próbálkozik. Hajrá!
2009. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia.


A szórakozóhelyeken is lehet ismerkedni, de egyáltalán nem az a legjobb hely. :)


Mi a legjobb hely?

A földbolygó. :)


Figyelj.

A dolog nem is olyan bonyolult.


Egyszerűen csak ragadj meg minden alkalmat az ismerkedésre. :D

De ne feledd, hogy ismeretlenül csak akkor van esélyed ha az első benyomás okés.

Vagyis tudd, hol a helyed.

Ha épp seggreestél egy tócsában és csupa sár vagy akkor ne kacsintgass senkire. :)


A legjobb, ha elsajátítod a "gond nélkül beszélgetés" technikát akkor nem lehet baj.

Nyugodtan szólíts meg egy lányt, de fogadd el, hogy ismeretlenül, hamar semmibe vesznek.

Ez van, ne akadj fenn a dolgon, de semmiképp se legyél erőszakos.

Ha nem jössz be valakinek akkor hagyd.


Az, hogy "egy lányt meg kell szerezni" kamu.

Természetesen tenni kell érte, de nem úgy, hogy erőszakosan nyomulsz.

Ne kérd el a számát azonnal.


Beszélgess-beszélgess.

Ha van humorod akkor mázlid van.

Egy-egy poén sokat segít.


DE NE MESÉLJ VICCEKET. :D


Ha nincs az sem baj.


Esetleg kérj segítséget a boltban, hogy hol van a konzerv kukorica.

Aztán miközben megmutatja, mond, hogy nem vagy nagy vásárló és mosolyogj.

Majd visszamosolyog akkor mehet a folytatás:

-Köszi a segítséget, máskor is segíthetnél.

Ha ismét mosoly jön akkor, mond:

-Holnap 4-kor megint jössz a boltba, és jó lenne ha itt lenne és segítene.

Ha itt is mosolyt kapsz vagy hasonló visszajelzést akkor nyert ügyed van.

Hozd fel, hogy akár a bolton kívül is találkozhatnátok, esetleg mond, hogy:

-Vagy akár elmehetnénk együtt valahova, mondjuk szívesen megnézném az új filmet, nem néznéd meg velem?


Innetől egyértelmű. :)


Ha valahol elakadt az ismerkedést akkor már bonyolultabb, de én sem oszthatok meg minden fortélyt. :)


Viszont ne állj reggeltől estig a boltban, mert a végén azt hiszik te vagy a helyi bolond. :D:D


Még 1-2:


Buszmegálló.

Megszólítod:

-Türelmes ember vagyok, de a buszra várni utálok. Mosoly.

Ha visszamosolyog, vagy hasonló pozitív visszajelzést kapsz, akkor folytatod:

-Te is a xy buszra vársz?

Válaszol.

-Jaj de jó akkor mehetünk együtt. Vigyor.


Itt kiderül, hogy akarja-e, hogy vele menj.

Vigyázz, ne ragadj rá.

Ha egy kicsit is elutasító akkor mosolyogj, és mond, hogy:

-Vagy nem. Vigyorogj és keress mást.

Nem jöttél be neki.


Lehetőleg legyenek válaszaid.

Vagyis ha nincs is nagy dumád, ne legyél kuka.


Legyél vicces.


Sok sikert.

2009. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, jut eszembe.


Ismerkedj az interneten.


Bárki bármit mond frankón működik. :)


Persze itt sem egyszerű, de ha látsz esélyt arra, hogy bejössz a csajnak akkor hajrá.

Itt mindenféle gond nélkül megszólíthatsz bárkit.


Csak írj helyesen. :) Illetve gondold át, hogy mit írsz le. :)


Na pá.

2009. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A szórakozóhely nem ideális hely az ismerkedésre. Persze lehet ott ismerkedni, de nehéz. Diszkóban lehet gyűjteni egyéjszakás kalandokat, de ezt is nehéz, különösen, ha nincsenek hozzá megfelelő eszközeid (pl. státusszimbólumok). Kávéházak, sörözők, koncertek már alkalmasabbak, de ezek sem a legjobbak.


Viszont a buszmegálló sem alkalmas rá. Buszmegállóban, utcán, közértben, villamoson, vonaton stb. ha leszólítasz valakit, és az ismerkedés sikerül, akkor több mint valószínű, hogy valami kapcsolatra végképp kiéhezett, tehát valószínűleg problémás nőt szedsz fel. Az ismerkedés klasszikus helyei a sportklubok, tanfolyamok (tánctól nyelvig), iskolák és egyetemek, könyvtárak, kiállításmegnyitók, szabadtéri koncertek és más kulturális események, táborok, társas utazások.

2009. júl. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A lehetőség itt fekszik előtted, azaz társat akár az interneten is találhatsz. Konkrétabban lehet ez netes társkereső, forumok, chatek, vagy akár a gyakorikérdések oldala is :))
2009. júl. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nyugi van ilyen lány de nem a szórakozóhelyeken:)

az előttem levők mind leírták h hol tudsz ismerkedni így én csak annyit írok h vannak ilyen lányok mert ha nem akkor én se léteznék:D

17/L

2009. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat,hogy offolok,de én annak is örülnék,ha valaki egyáltalán megszólítana... De a többség fél... Szerintem semmi ok rá,jó,jó,van ey-két liba,aki elég bunkó,és rögtön lelép,ha szóba akarnak állni vele,de a töbség nem olyan... Egyszerűen nem kell puccos helyeken csajozni,ahol csak menekülős plázacicák vannak...Hétköznapi helyen,hétköznapi környezetben. Bátran szólíts meg valakit,ha meg észre se vesz,az se olyan ciki,hiszen akkor találkoztok először,és legtöbször utoljára,de annyi is elég,ha csak megdícséred valamijét,pl ha van nála,akkor a kutyáját,vagy épp a ruháját... Az a lényeg,ha kiszemeltél valakit,akkor menj oda,és mindegy,hogy mivel kapcsolatban,de kezdj el vele beszélgetni,akár térképpel a kezedben utcákat keresve,vagy csak valamijét megdícsérve,és ha ő is szeretne valakit,akor kénytelen szóba állni veled,főleg,ha bejössz neki.Van olyan csaj,akinek mindegy,hogy ki az,csak pasi legyen :P
2009. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!