Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemennétek egy vakrandiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy vakrandiba?

Figyelt kérdés
Interneten elkezdtem beszélgetni egy fiúval, nagyon megvan a közös hullámhossz, de azt mondja egyetlen egy képe sincsen, mert utálja a képeket, mert annyira csúnyának tartja magát. Kértem hogy csináljon többször is, de nem akar. De mondta találkozni viszont akar, ott megláthatom., Nem tudom, így belemenjek egy ilyen találkozásba, de baromi kíváncsi vagyok ki ez a csodás pasi, aki ennyire elvette a szívemet :) Úgy érzem interneten keresztül vonzódok már hozzá.. :D Mit csináljak?
2015. szept. 22. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hatalmasat fogsz csalódni.


De azért menj el. Én is elmennék.

2015. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 Miért csalódnék olyan nagyot??
2015. szept. 22. 18:53
 3/15 A kérdező kommentje:
Amúgy 3 hónapja beszélünk napi minimum 3 órát, telefonon is, hangja megbabonázott :) Holnap szeretne talizni, de nem tudom mit csináljak
2015. szept. 22. 18:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor az emberben önkéntelenül is kialakul egy kép, hogy milyen lehet a külseje. Aztán 99% az esélye, hogy nem olyan lesz, mint amire számítasz. Ezért kellene képet küldeni magáról legalább egyszer.
2015. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szokták volt mondani, hogy kockázat nélkül nincs nyereség, szóval... ;)


"Amúgy 3 hónapja beszélünk napi minimum 3 órát, telefonon is, hangja megbabonázott" ... "baromi kíváncsi vagyok ki ez a csodás pasi, aki ennyire elvette a szívemet :) Úgy érzem interneten keresztül vonzódok már hozzá"

Én elmennék a helyedben és úgy látom, hogy titkon Te is bele szeretnél menni.

2015. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Találkozz vele. Legalább nem vesztegetsz el több időt a pasira, ha mégsem tetszik. Az a baj, hogy ezzel a "nincs képem" kamudumával nem csak magának árt, hanem magának is, mivel te most kialakítottál magadban egy képet, ami összhangban áll a "csodás" személyiségével, és nulla az esélye, hogy ő olyan legyen. Ha kapsz róla egy csúnya képet, akkor is megfoghatott volna a személyisége, és egy találkozás csak javít a dolgokon, így viszont garantált a kudarc. Csalódni fogsz, ő pedig hoppon marad, hiába tervezte el nagyon szépen, a direkt-marketinghez hasonlóan, hogy majd a helyszínen meggyőz róla, neked ő kell, még akkor is, ha a tények ismeretében biztosan nem lennél rá kíváncsi. (Ezért nem küldött képet.) Szóval sok sikert hozzá, kívánom a legjobbakat, de ne veszítsd el egy életre a hitedet a férfiakban, ha a holnapi találkozó rosszul sül el. Ő látott már rólad képet? Mert az úgy korrekt, ha ő is a belsőd alapján dönt a találkozás mellett..
2015. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*Szóval nem csak neked árt, hanem magának is..
2015. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6 csomó képet látott rólam, még fürdőruhásat is, de ő...... :(
2015. szept. 22. 19:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Aki mer az nyer!

Én így ismertem meg 40 éves páromat, 12 évvel ezelőtt. Akkor még fényképező gép sem volt, nem hogy faszbok.

Azóta is boldogok vagyunk együtt, úgy hogy csak rajtad áll!

2015. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem jönne össze, én nem félek képet küldeni magamról, és persze én is csodás pasi vagyok. ;)
2015. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!