Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok, ha meghallanátok, hogy egy fiú úgy jellemezné a külsőtöket, hogy "Az a lány túlzottan szalonnás, a hentesek biztosan ráizgulnának! "?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy bunkó paraszt, ha így gondolja, tartsa meg magának, de másoknak ilyesmit mondani nem illik. Egyébként meg nem venném magamra, mert tudom, hogy van igazságtartalma, de több barátom is volt már, nekik így tetszettem, szóval azért nem törnék össze. Biztos, hogy egy ilyen embert mindenesetre utána nagyívben elkerülnék.
2015. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok: ja, és még annyit, hogy elég béna a szöveg, legalább lehetett volna eredeti. Ez kb olyan mint a digidagi daganat, kergeti a halakat... mint egy kisgyerek :)
2015. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Alaposan meglepődnék, mert egyáltalán nem vagyok hízékony, sőt, inkább fogyásra vagyok hajlamos. :-)
2015. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magamra néznék, megállapítanám, h tényleg szalonnás vagyok-e és ha igen, életmódot váltanék. Hozzá is látnék azon nyomban.
2015. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár kövér lennék, akár nem, sehogy nem reagálnék, az alja népséggel nem igazán szoktam foglalkozni, leereszkedni hozzájuk. Mindenki maradjon a maga szintjén.
2015. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!