Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Már nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki személyesen is meg neten is hívott néhány helyre, de konkrét időpontot nem egyeztettünk, csak 1x és akkor miatta nem jött össze. Utána hívtam és nem ért rá d elmondom helyette másik lehetőséget és meg hogy rendben van, de időpontot megint nem mondott.

Sokat dolgozik, de néha úgy tűnik, nem érdemlem. 1x megbántottam, azért akartam kihívás. De sokat flörtöl velem meg célozgat, de máskor mégse tudom, mit akar.

18/l ő 20/f



2015. szept. 22. 19:26
 1/1 anonim válasza:
Állítsd válaszút elé, ne higgye h te ennyire rá érsz és hogy nincsen más jelentkező...
2015. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!