Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számít ismerkedésnél hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Számít ismerkedésnél hogy milyen kocsid van?

Figyelt kérdés
Milyen kocsi ami biztos tabu ?

2015. szept. 27. 00:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
a nőknél alap követelmény de nem valami 10 éves tragacs minimum bmw
2015. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Kocsik és mellette százalékba, hogy mennyire lehetsz nyerő a csajoknál


BMW-Merci-Audi szentháromság - 85%

Volvo, Bentley - 90%, főleg az idősebb, kifinomultabbaknál

Ferrari, Porse, Lambordzsini - 70%

Ford - 60% esetleg még egy lfoglaltkomolyférfi image-al

Volkswagen - 30% ha ilyen nagyobbal mész balfúróférjnek tűnsz, kicsi Golf I és II-vel nyüzügének

Fiat - 10% - look at him, look at him and laugh!

Opel - ha mellé nagyon jó stílusod van akkor 80%

Lábbusz - 0%

BKV - mínusz 100%

Suzuki - 0,01%

Honda - 40%

Toyota - 10%

Hummer - 90% - erőt sugároz

KAMAZ - mindent visz. Az erő és a férfiasság szimbóluma. KAMAZ rulz.

Tank - rendben van ez is 90%

Zapozsorec - mínusz végtelen

Sárkány, főnix, hippogrif - 1000000%

2015. szept. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 curáku ***** válasza:
63%

Ne egy feketén füstölő csotrogány legyen. Egy rendben, tisztán tartott kormányszervós, légkondis, 5 ajtós kocsi, ami képes felmenni egy nagyobb dombon is anélkül, hogy meg akarna halni alattunk, illetve autópályán képes legyen 130cal menni.


Ezeknek a kritériumoknak elég sok kocsi megfelel és nem kell több milliót kipengetni érte.

2015. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Trabi - ha retroban tolod 25% + kieg bónusz ha Sípos F.Tamásra hasonlítasz akkor +5%



BELAZ - ötszázezrmilliárd százalék, a mindent vívő járgány. Ezzl olyan dominanciát sugárzol amit nem lehet kivédeni [link]


Dácsia és Skoda - mínusz nagyon sok, bár előnye hogy nyugdíjasnak néznek és kapsz kedvezményt.


Lada - 50%, cigány szorzóval 100%

2015. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Birodalmi lépegető - cool ezzel érkezn a randira, habár kissé drága mulatság.


Jawa sivatagjáró - ez nem olyan menő, ráadásul elég csúnya látvány.


Sanda Ciklon - ezzel megolvaszthatsz sok női szívet [link]


DeLorean - :) Ez is instant nyer :)


Citroen kacsa - 3,5%


Homer Simpson kocsija - pici esély. [link]

2015. szept. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Ismerkedésnél nem számít, hogy milyen kocsim van, úgyis ugyanolyan marad. :D Viccet félretéve igazából a másik fél autója sem érdekel, bár kétségkívül impozáns, ha nem valami tragaccsal áll elő. Az autó b**ikat viszont messziről kerülöm, úgyhogy általában az audi és béemwé is tabu, mert a korombelieknél többnyire ez a két dolog párosul.

Nem szeretem, ha egy autó nagyobb becsben van tartva, mint én, csak cipőcsere után ülhetek bele sáros időben és minden ujjlenyomatot azonnal letakarít róla a tulajdonosa akár kívülről kerül az rá, akár belülről. Nomeg természetesen szó sem lehet arról, hogy esetleg én azt vezessem, mert biztos összetöröm és ha véletlenül összetörném is az lenne az első kérdése, hogy mi van az autóval, nem az, hogy én túléltem-e!?!

Na szóval... kicsit elragadtattam magam. Számomra a lényeg egy autóban az, hogy ne legyen azért idősebb nálam ha lehet, de ha az is, nem érdekel, csak legyen megbízható, ne hagyjon ott sehol, ne kelljen rettegnem, hogyha esik az eső, akkor megáll, stb. Illetve a szervo kormányt is szeretem, mert nagyra értékelem azon férfiakat, akik átengedik a volánt néha, ők meg nagyra értékelnek engem, ha egy részeges éjszakán átvállalom a sofőr szerepet. Szeretek nem "beledögleni" az irányváltoztatásba.

2015. szept. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valakinél igen.
2015. szept. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

#3: "Ne egy feketén füstölő csotrogány legyen."


Egy 2-3 éves dízel BMW is kormol, mint a kipucolatlan gyárkémény. De ezt jó tudni, akkor tehát benzines megfelel? Igaz, kicsit többet fogyaszt, de legalább nem füstöl, és nektek is megfelel.

2015. szept. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
lifehack: akinek igen, azzal ne gyere össze
2015. szept. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Skoda Rogyion, Dacia Bűz, Moszkvics Csutak, Citroen Puttony, Lada Szahara. Ha ezeket ismered, riszpekt.
2015. szept. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!