Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inkább "több vasat tartotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább "több vasat tartotok a tűzben" vagy komoly kapcsolatotok van?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mostanában több vasat. Felváltva verem jobbal,ballal.
2015. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán azt sem értem, hogy a mai, felgyorsult világban hogy a pélóba van valakinek lelki és testi energiája egyszerre x emberrel találkozgatni.


Sokszor még egy is sok.

2015. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
Még ismerkedés alatt se.
2015. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolat. bár szerintem az elnevezés nem fedi a lényeget. Nálam van akit szeretek és ez az ember is szeret ezért képesek vagyunk boldogan együtt élni és áldozatokat hozni a másikért.

Sosem volt egy éjszakásom vagy párhuzamos randim. nekem valahogy ez nem jön be, de úgy gondolom ha valaki így érzi jól magát, tegye csak ne bántson meg másokat se.

2015. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több vas. De csak ismerkedési szakaszban. 22/F
2015. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!