Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, Őszintén, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Őszintén, miért nem keresitek egy idő után a lányt az ismerkedési fázisotok alatt, ha látszólag minden klappol? Miért vagytok képesek az ismerkedés kezdő szakaszában hirtelen eltűnni?

Figyelt kérdés

Netán van benne valami taktika?

Belefáradtok egy idő után harcolni a lányért?

Vagy elvárjátok,hogy a lány kezdeményezzen? De akkor hol a vadászösztön?



2015. szept. 27. 15:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Túl általános és sekélyes ez a megfogalmazás.

Konkrét példával biztos jobb válaszokat kapnál.

2015. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Bízom benne,hogy nem mindenki így áll a kérdésemhez, és kapok majd elfogadható válaszokat, konkrét sztorikat.
2015. szept. 27. 15:52
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Adtad bármi jelét annak, hogy neked is tetszik a srác?
2015. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Én ugyanezt tapasztalom... Szerintem lustaság, és várják, hogy a nő szedje fel őket.
2015. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem udvaroltam neki az tény. Az a pasi dolga. Kedvesen, normálisan, érdeklődőn válaszoltam neki. Egy hullámhosszon is vagyok vele mindig. Persze, vallom azt,hogy a lány ne keresse a fiút, így sose írtam rá. Talán ezt már egy pasi/k úgy véli/k,hogy ilyenkor a lányt nem érdeklik?
2015. szept. 27. 16:15
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ezzel pontosan azt sugalltad neki, hogy ő nem érdekel téged. Egy idő után én se keresem azt a lányt, aki nem képes engem keresni.
2015. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ilyen hamar képesek vagytok feladni a lány meghódítását?

Én azt vallom,hogy a férfi a vadász, és igenis ő cserkéssze be a lányt és küzdjön érte.

Akkor mennyi idő után vagytok képesek lemondani a lányról? (Ha látjátok "a nem érdeklődést" rajta)

2015. szept. 27. 16:23
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A #3-asnál az igazság.


És akkor lássuk a hibákat:


"Nem udvaroltam neki az tény. Az a pasi dolga."


Vége a lovagkornak. Tévhitben élsz. A nő is udvaroljon, ha kell neki a pasas.


"Kedvesen, normálisan, érdeklődőn válaszoltam neki."

Nem csak válaszolni kell, mint egy állásinterjún, hanem kérdezni is. Második hibapont.


"Egy hullámhosszon is vagyok vele mindig. Persze, vallom azt,hogy a lány ne keresse a fiút, így sose írtam rá."

Harmadik hibapont. A lány is keresse, ha kell neki a pasas.

2015. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát bizony az ilyen lányokból lesznek az aggszüzek.
2015. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kérdezni mindig kérdeztem. Nem is keveset. Ott nem érzem a hibapontot. Viszont az tény,hogy magamtól sose írtam rá,hisz gondoltam,hogy akkor biztos nyomulósnak tűnök majd a szemében és hát lám, e helyett inkább megunt. Feladta. Meg hát én abban a hitben voltam (úgy látszik már kijelenthetem,hogy voltam), hogy a pasik szeretnek küzdeni és elvárják,hogy ők tegyék meg mindig a kezdő lépések sorát.


Aggszűzek. Ez vicces. De,ha meg bevállalós, nyomulós csaj lennék,akkor meg azt írnátok,hogy ezekből a lányokból lesz a ribi és ilyen már pedig nem kell nektek.

De a kommentek alapján úgy néz ki,hogy én túlságosan a lovagkorban élek és sokat várok el a pasitól, már-már elérhetetlen vagyok a szemükben, és ezzel csak megölöm az érdeklődésüket. Ugye?

2015. szept. 27. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!