Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, Őszintén, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Őszintén, miért nem keresitek egy idő után a lányt az ismerkedési fázisotok alatt, ha látszólag minden klappol? Miért vagytok képesek az ismerkedés kezdő szakaszában hirtelen eltűnni?

Figyelt kérdés

Netán van benne valami taktika?

Belefáradtok egy idő után harcolni a lányért?

Vagy elvárjátok,hogy a lány kezdeményezzen? De akkor hol a vadászösztön?



2015. szept. 27. 15:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
Nemcsak ez a két véglet létezik. Az, hogy néhanapján magadtól eszedbe jut keresni őt, nem egyenértékű azzal, hogy az első randin berángatod a bokorba. De az olyanoknak, mint te, úgyis hiába magyaráz az ember.
2015. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
vadászaton a vad nem agyal, hanem kifekszik, a vadász pedig azt csinál onnantól amit akar. a vadászatot mint példát hagyjuk meg a diszkóban a részeg szopogépek keresésére.. tehát felejtsd el az összes ilyen sablont. alapból én olyan lányt keresek, aki igényli a társaságomat, nem pedig csak elviseli. egy idő után gondolkodni szoktam hogy ez nem párkapcsolat lesz, hanem egy folytonos küzdelem addig amíg rá nem hagyom, amit ma megtehetek, nem halasztom holnapra. ez az időhúzás maradjon meg a testiségek síkján, míg a lelkedet, a személyedet őszintén beleadod a dologba.
2015. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 MolotovPunk ***** válasza:
76%

Hagyjuk már ezt a vadászösztön dumát.Lejárt lemez ez.

Ha egy lánynak bejövök,akkor igenis ő is kereshet engem akár.Nekem a legtöbb komoly kapcsolatom így jött össze,hogy a lány adott nekem jelzést,hogy bejövök neki,vagy ő nyomult kicsit és aztán össze is jöttünk hamar.

Most sem vagyok egy vadász típus...

Ha valakinek bejövök,akkor jelezzen.Ennyi. :)

Nem nagy dolog.

2015. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

De ezt tőled is elvárhatják nem? Ha tetszik neked valaki akkor jelezz, a másik meg majd eldönti, kölcsönös-e.


Az csak a te szerencséd, hogy kis puhap*csök is labdába rúghatnak manapság, én egyszer voltam ilyen tesze-tosza, nyomuljon a csaj, ugyan összejöttünk, de azért megkaptam, hogy neki kellett nyomulnia.

2015. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 MolotovPunk ***** válasza:

Szoktam nyomulni,de azután ha látom,hogy érdeklem a csajt...

Meg tudod én valahol magamnak való is vagyok.

Tehát én nem halok bele,abba ha 1-2 évig szingli vagyok...

2015. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ezzel nem azt az érzetet keltitek hogy küzdeni kell, hanem hogy megbszhatod az anyádat is, akkor sem kapsz meg.a küzdés az máshonnan ered.
2015. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Úgy látom, nem csak a másik félben kell keresni a hibát. HANEM MAGAMBAN is! Most nem leszek nőies. De azt kell, hogy mondjam, megb*szhatom. Elcs*sztem!!! Pedig igen-igen tetszett ez a srác, rég nem keltette fel így senki sem az érdeklődésemet... erre, itt, ti, MOST felnyitottátok a szememet,hogy iszonyat szar taktikával játszottam...
2015. szept. 27. 20:23
 18/24 anonim ***** válasza:
Még nem biztos, hogy elcseszted. Írj rá most azonnal!
2015. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 MolotovPunk ***** válasza:
Elképzelhető...
2015. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ahogy elöttem is javasoltak, irj ra most! Ha bejöttel neki, es mondjuk nem tavalyi törtenet, akkor meg barmi lehet belöle!
2015. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!