Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elég félénk, bátortalan fiú...

Elég félénk, bátortalan fiú vagyok (látszólag), és valahogy úgy alakult hogy nincs barátnőm, de vágyodnék a társaságára? 19F

Figyelt kérdés

Alapból szótlan, visszahúzódó fiú vagyok, aki inkább szereti az eseményeket nézni a háttérból, mintsem h a középpontban legyek. A családi körön kívül mindenkivel zárkózott, bizalmatlan vagyok, talán azért is mert számtalanszor már kerültem rosszabb helyzet(ek)be azért, mert nem vagyok az a szószátyár fiú. Olyanok is "összetűzésbe" kerültek velem, vagy megszóltak, akik ellen aztán tényleg nem tettem semmi rosszat és mégis ezt kaptam.

A hangsúly most a lányokhoz való közeledésen van. Minden fiú előbb-utóbb elkezd érdeklődni a lányok felé. Mint már írtam elég bátortalan vagyok, és amikor látom a sok-sok szerelmes párt elgondolkozok, h milyen jó is lehetnek neki, h tulajdonképpen ezt a boldogságot én is megérdemelném. Igen ám, de itt jön h mégis hogyan?

Átlagos kinézetűnek tartom magam, nem vagyok az a bulizos, állandó elmászkálós típus. Ellenben számtalan jó (és rossz is, tisztában vagyok ezekkel is!!). Annyira tanácstalan vagyok, h még azt se tudom, h hol van az a alkalom, szituáció ahol akár a lehetőségem meglenne arra, h ismerkedjek. Mert véleményem szerint a bulikba egy csomó, ilyen flegma, önző, lenéző - persze biztos vannak kivételek - lány van.


Tehát a fontos kérdések, hogy: hol, hogyan, miként? tudnám megteremteni az alkalmat, h bármi ismerkedési lehetősg felmerüljön (az én szerény, visszahúzódó, bátortalan személyemmmel!!)?

19F


Tapasztalokat, bevált tanácsokat nagyon szívesen elfogadok és meg is köszönök! 19F :D


Ui: Kíméljetek az ocsáróló, flegma, közönséges válaszoktól, mert egész nyukodtan tovább lehet lépni az oldalt és nem kell válaszolni, ha nem épp tanácsot, segítséget akarsz írni! KÖSZI! :)



2014. júl. 21. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vannak még ilyen pasik?
2014. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
a lányoknak erre nincs ctürelme
2014. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
"valahogy úgy alakult" Hát igen, elég véletlen lehet...
2014. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Charlie, te vagy az?
2014. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is sajnos ilyen tipus vagyok,de az volt a legrosszabb hogy még a tanárom is lenéző velem,pedig csak csendes lány vagyok
2014. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
52%
Nem elég sikeresnek se lenni. Annak is kell látszani. Inkább fognak a lányok egy céltudatos, önbizalommal teli "férfias" férfival összejönni mint egy teszetosza sráccal. Felelj meg önmagadnak és a világ egyből színesebb lesz, mosolyogva sétálj az utcán, a lényeg hogy a kisugárzásod jó legyen. Szerintem ez a jó megoldás.
2014. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
nem értem miért kell direkt kicseszni magatokkal? nem bénáskodni kell, hanem megkeresni azt a társaságot, ahol nem kell kussba lenni, és jól érzitek magatokat. ahol jól érzi magát az ember, ott felszabadult, és nem parázik. de ti csak sajnáltatjátok magatokat. szánalom
2014. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jézus, az ilyen pasik nagyon aranyosak szoktak lenni! De, hogy a kérdésre valamilyen féle választ tudnék adni:

Talán... parkokban, előadásokon és hasonló helyeken lene a legjobb. Akik ilyen helyekre járnak, valószínűleg kedvesebb, értelmesebb emberek. Egy parkba még nagyon mellé se lőhetsz, mert ha nem jön össze semmi, akkor soha többé nem találkoztok valószínűleg.

A hogyanjára viszont nem tudok pontosat mondani. Vannak olyan nők, lányok akik elolvadnak ha félősen jönnek oda hozzájuk (persze nem teljesen alsóba tojva, hanem úgy aranyosan), viszont van, akik begyepesedetten a macsó szőrös testépítőikre várnak... Menj oda, hívd el kávézni. Nem kell semmi szöveg se bók előtte, bemutatkozni is ráérhet akkor, mikor már leültetek.

Mondom lányként.

2014. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Hol? Bárhol...

Hogyan? Erre nincs bevált recept. Függ a lánytól, függ a szituációtól és függ Tőled is.

Miként? Lásd a "Hogyan?" kérdésre adott választ.


Ezzel a válasszal pont a seggedet sem tudod kitörölni, de mégis több, mint amik érkeztek. Egy válaszoló bejelentette, hogy Ő is ezzel küzd, a többi meg ide jött trollkodni. De Ők is csak azért voltak bunkók, hogy eljusson az agyadig: azzal, hogy kitátod a szádat, a sült galamb nem fog belerepülni. Legfőképpen azért, mert a sült galamb, mint élőlényt még nem fedezték fel és bár több tízezer élőlény vár besorolásra, nem zárható ki, hogy nem is létezik. De ha a galamb+panír kombinációja lenne a sült galamb, akkor az a galamb meg amúgy sem tud repülni, mivel se feje, se tolla...


Mégis mit tehetsz? Ha nehezen megy az ismerkedés, próbáld az internetes társkeresést. Vannak különböző oldalak, nézegesd meg őket, regisztrálj rájuk, akár többre is.


Járj el otthonról! Biztos nem sűrűn fordul meg a házatokban idegen, egyedülálló lány csak úgy. Ez meg a sült galamb esete. Ha nem teszel semmit, akkor semmi sem fog történni. Hová mehetnél? Nézz szét a környéken, milyen lehetőségeid vannak. Ne szórakozóhelyekben gondolkodj, ha már viszolyogsz tőle. Tanfolyamok, klubok, ilyesmik.


N Y I S D K I A S Z E M E D! Értem ez alatt, hogy a baráti társaságodban is nézz szét, hátha van olyan lány köztük, aki "mintha" oda lenne meg vissza érted. Előfordul, hogy az ember pont azt nem veszi észre, ami a szeme előtt van. Lányok, ne célozgassatok! Mi fiúk legtöbbször hülyék vagyunk a jelekhez, amit küldtök! :D Te kérdező, meg ne érts félre, nem azt mondtam, hogy havercsajjal kezdj el feltétlenül kavarni. Csak nézz szét köztük. Amúgy is, ez rizikós dolog, rosszul lépsz és a barátságot taposod agyon.


Úgyhogy: mindegy mit csinálsz, csak C S I N Á L D! Egy helyben topogással marad a jobbkézszabály :P

2014. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Javítva: azóta jött értelmes válasz, ahogy elkezdtem írni :)
2014. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!