Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van a munkahelyemen egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a munkahelyemen egy lány, aki nagyon tetszik. Hogy hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
A héten ismertem meg, eddig kb 3-szor láttam, és egyszer beszélgettem vele. Nagyon tetszik nekem és nagyon szimpatikus volt, jót beszélgettünk. De nem tudok róla semmit, mármint hogy van-e barátja vagy hogy én tetszem-e neki, és nem tudom, hogy elhívhatom-e randizni. Félek, hogyha visszautasít, akkor utána, mivel egy munkahelyen dolgozunk kellemetlen lenne vele találkozni. Szerintetek mit csináljak? Hogyan próbálkozzak?

2015. okt. 3. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele többet, kérdezd meg egy másik munkatàrsad vsn e barátja. Vagy ebédelj együtt vele a munkahelyen és úgy beszéljetek.

Szerintem elhívni valakit egy randira és nemleges választ kapni azért nem olyan nagy pofáraesés, maximum pár napig kellemetlen lesz dolgozni és semmi több. Hajrá :)

2015. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetne első körben ebédszünetben elhívni közösen ebédelni, vagy egy kávéra. Itt már kiderülhet, hogy viszonyul, esetleg már visszakozik amiért van barátja. Ha benne van, van alkalom tovább beszélgetni, kipuhatolni hogy viszonyulni egy valódi randihoz.

Ez szerintem jó "terv", mert ha nem úgy sül el, még visszatáncolhatsz, hogy te is csak barátkozni akartál, mert netán közvetlen környezetedben nem olyan jó arcok a kollégák. Persze remélem, hogy sokáig nincs szükség ilyen trükközésre, hanem hamar kiderül, hogy bátran ismerkedhettek.:)

2015. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is valami ilyesmire gondoltam. Tegnap el akartam hívni ebédelni, de bevallom, hogy nyuszi voltam, és nem mertem. Pedig alapvetően nem félek a lányoktól, csak mivel egy munkahelyen dolgozunk, ezért inkább attól tartok, hogyha visszautasít, vagy észreveszi, hogy akarok tőle valamit, ő pedig nem akar tőlem semmit, akkor utána nagyon kellemetlen lesz vele összefutni a folyosón. Facebookon jelöljem be, és kezdjek el vele beszélgetni vagy inkább élőben kezdeményezzek nála? Nem munkatársam egyébként, csak egy helyen dolgozunk.
2015. okt. 3. 11:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a személyes beszélgetés szimpi, aztán utána facebook. Nem rögtön szerelmet vallottál, hogy utána iszonyú kellemetlen legyen, csak egy randira hívtad el. Próbáld meg
2015. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom mi van velem, nagyon be vagyok zsongva. Tudom gáz, de mióta megismertem, állandóan ő jár a fejemben, annyira jó volt vele beszélgetni.
2015. okt. 3. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy kellemetlen lenne összefutni utána vele akárhol is.

Engem is utasított már el olyan, akivel aztán többször is találkoztam, és nem volt belőle semmi gond. Megkérdeztem, ő mondta, hogy nem, én meg mondtam, hogy rendben, megértettem. A jó viszony simán megmaradt.

2015. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik egy fiú a munkahelyen. Megírnád, hogy hol dolgozol?
2015. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném nyilvánosan megosztani, hogy hol dolgozok, bocsánat :)
2015. okt. 3. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Privátban elküldöd? :)
2015. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a kulcs: Nem meghívni, hanem elhívni kell. Nem megkérdezed, hogy "eljönnél velem kávézni?" hanem "Megyek kávézni. Nem jössz?" Így nincs benne a nyusziság és ha nemet mond, akkor nem leszel mégsem kínos helyzetben.
2015. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!