Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pesten hol tudok ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten hol tudok ázsiai lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Éltem külföldön pár évet, ismertem is egy párat, de itthon nem, pedig elég sok van szerintem. Van valami tipp? Amúgy én fehér, huszas éveiben járó férfi vagyok.

2015. okt. 7. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Akkor csak is egyetemeken.
2015. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ázsia Center
2015. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek itt élnek a szülei, azoknál esélyed sincs.
2015. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az Asia Center mellett van egy másik hasonló, ott szoktam látni plakátokat rendezvényekről. Esetleg azokat célba veheted.
2015. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Sok darab háromecce, háromecce... de kettőé is viheted.


Amúgy passz nem volna rossz dolog szerintem se, ha összejön valami és nem a szerveidre hajtanak akkor szólj már nekem is :):):):):):)

2015. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Japán tanszéken, bár ott sincsenek sokan.

Célországok nagykövetségeinek honlapjait nézd, ha van valamilyen nyilvános esemény/rendezvény akkor ott a helyed:)

2015. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
# 3 hát igen, az ázsiaiak elég konzervatívak, akik nyugaton nőttek fel azok nyitottabbak, sajnos ázsiában még elég tabu a házasság előtti szex, nem csoda, hogy a japók elöregednek mind.
2015. okt. 8. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"# 3 hát igen, az ázsiaiak elég konzervatívak, akik nyugaton nőttek fel azok nyitottabbak, sajnos ázsiában még elég tabu a házasság előtti szex, nem csoda, hogy a japók elöregednek mind."


Harminchárom éve ismerek japánokat közelről. Vietnami barátnőm volt. Ismerek több országban kínai és más távol-keleti lányokat.

Az egyik első barátom is japán volt.

Japán: Ott a konzervatív egész más mint itt, ott például ultra konzervatív a homoszexualitást. És nagyon modern a szüzesség. Szűz felség sem úgy volt. Ne legyen meggyalázott. És az nem a szex mentes előélet. Konzervatív dolog örömlányokhoz járni, és kéjencnek lenni. Már hagyományos nem hazamenni délben a férfinak enni, nehogy megzavarja a feleségét és a szeretőjét. De ott is modern, ezt számítógépen és nem életben élni.

Japán férfiak harmada szűz. Japán 25 éves fik bő ötöde, már mióta nem jár iskolába ki sem jön a szobájából, max. ha nincs otthon család, és akkor is csak wc-re és tisztálkodni. Az ételt általában adják neki, amikor ők esznek. Nem akar robot lenni, vagy csavar egy gépezetben ~70 éves gépezetben.

Nem attól nyitott sőt, hogy nyugaton felnőtt. Sőt kevésbé nyitottak mert szülők féltik őket. Akik csak ide utaznak tanulni na ők nyitottak, két okból is mert idejöttek, és amikért általában idejönnek. Londonban tombolnak az ott rokonokkal nem rendelkező távol-keleti lányok, nem mind de nagyon sokan. Magyarországon meg ismerkednek, mint egy magyar lány, csak mivel ha nem szegény országból jött, - mint a szociban, állami ösztöndíjjal, - úgy is visszamennek idővel, ez szinte biztos, vagy nyugatabbra. Így a szex és élvezetek fontos(abb)ak, és a kaland. Pont az amitől egy közeli rokon távol tartaná. Magyarul a szerelmi, szeretői viszonyok. Nagyon jelemzöen közben, vagy éppen ezért is mégis nőiesebbek sokkal, mint a legtöbb európai lány.

2015. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!