Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a nyugodt természetű fiúk?

Figyelt kérdés
Ez volnék én. Nem vagyok valami nagyhangú társaság közepe, de azért szívesen beszélgetek bárkivel, ha úgy alakul. Mindenkit úgy fogadok el, ahogy van, bárkinek a hülyeségét a végtelenségig tolerálom. Semmivel nem lehet kihozni a sodromból, amolyan derűs higgadtság, és nyugalom jellemző rám, szeretek viccelődni, laza és kiegyensúlyozott vagyok, általában jókedvem van. Akármi is történik körülöttem, a nyugalmamat mindig megőrzöm. Párkapcsolatom még nem sok volt, azoknál is a lány kezdeményezett, mert hát én jól megvagyok egyedül is, de ha összejövök egy lánnyal, hát akkor még jobban, nem igazán parázom túl az ismerkedést.

2015. okt. 9. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy a te nyugodt típusod nekem túl passzív. De vannak nők, akik meg pont ezt keresik.
2015. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nyugodt, visszafogott vagyok.


De mellé még 2 méter magas, jóképűnek mondott, hosszúkás szőke hajú és sportos alkatú. Szóval inkább a külsőm miatt jövök be a lányoknak, nem a nyugodt természetem miatt.

2015. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja hát a külsőmmel én is elégedett vagyok (olyan 10/7-es a kinézetem), de sztem nem csak a külsőn múlik a párkeresés.
2015. okt. 9. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:

3: Oké, szerinted nem. De akkor hogy állsz most jelenleg a nőkkel és hány éves vagy?


Amit te leírtál magadról, azoknak nekem a 90%-a rám is jellemző. 22 évesen 8 lánnyal szexeltem, akikből 3 volt komoly, tartós barátnőm is, legalább fél évig. Mindegyik lányt minimum átlagosan szépnek mondanám és sosem fanyalodtam rá arra, hogy túl kövér vagy csúnya lánnyal legyek, mert tetszem a szép arcú és vékony/átlagos alkatú lányoknak is.


Csak komolyan, kíváncsi vagyok ha már ezt vallod amit, akkor hogy állsz most.

2015. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja hát én még csak 6 lánnyal szexeltem, ebből 4-el pár hónapig együtt is voltam. Az egyik nagyon szép, a többi teljesen átlagos volt, viszont valami megfogott bennük, amiért vonzódtam hozzájuk. 23 vagyok amúgy.
2015. okt. 9. 13:46
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha nem párosul azzal, hogy unalmas vagy túl passzív/ingerszegény vagy, akkor nekem teljesen bejön.
2015. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok lányban, mintha magamról olvastam volna a leírást. Az a baj, hogy nem nagyon ismerek ilyen fiút, a legtöbb fiú ismerősöm elég ideges típus. Én meg nem bírom az olyen embereket sem lányban, sem fiúban, egyszerűen nem értem, hogy miért csinálnak mindenből hatalmas problémát, és miért stresszelnek folyton. Úgyhogy nagyon is bejönnek a nyugodt természetű fiúk. 19l
2015. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a párom teljesen ilyen mint te :) és ez nagyon tetszik ez benne, erősebbé tesz, és megtanít a kiegyensúlyozott életre.
2015. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!