Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti nektek bejönnek a nyugodt természetű, kedves, romantikus fiúk?

Figyelt kérdés

Pl nem bulizik állandóan,nem keresi a balhét,nem alkoholista,nem drogozott soha,nehezen lehet felidegesíteni,és szép nyugodtan csinál mindent...


ne csak 1-2 szavas véleményt írjatok légyszi:)



#romantika #fiúk belsője #férfiak belsője #fiúk egészsége
2013. szept. 30. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, be, de a nem egyszavas válaszhoz nem eldöntendő kérdést kéne feltenni...:)
2013. szept. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb lánynak ez jön be. Aki pedig a nagy szájú,nagy ivó,drogos,"csélcsap" pasikra bukik az nem teljesen tiszta és ha átvágják,lenézik,megcsalják,akkor megérdemli.
2013. szept. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kedves, romantikus fiúk egy lánynak se jönnek be. Ezektől eltekintve is nagyon kevés van, akinek bejönnél így.
2013. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Neeem?! Akkor a lányok saját magukkal b...nak ki.
2013. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Feke88 ***** válasza:
Az ilyen fiúk nem a lányoknak jönnek be...
2013. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Feke88 ***** válasza:
Persze minden kislány erről ábrándozik, de a valóságban emberszámba sem veszik az ilyen srácokat.
2013. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon. Én is ilyen természetű vagyok, de mindezek mellett nekem fontos az is, hogy legyen talpraesett egyén.
2013. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!