Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezhet az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet az, hogy valaki nem jön be képről, élőben viszont igen?

Figyelt kérdés

Olyanról sokszor lehet hallani, hogy valaki képről bejövős volt, majd az első találkozón kiderült, hogy messze nem olyan szép az illető (most mindegy, hogy nőről vagy férfiről van e szó).


Fordítva megtörténhet szerintetek, illetve történt már valakivel ilyesmi?


2015. okt. 11. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva.Pl én sokkal jobban nézek ki élőben,ez érezhető is.
2015. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már nekem is sokan mondták, hogy a fényképeken borzasztóan festek :)

Élőben más vagyok. Ez van, sokkal több sikerem is van élőben mint neten.

2015. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik nem mindenki mutat jól fotón, például én sem.
2015. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. A fotó csak egyetlen pillanatot tükröz, ami általában beállított, mesterkélt. Élőben viszont átjöhet a másik ember személyisége, kedvessége, gesztusai, fintora, tehát a személyiségének a varázsa :) és ehhez nem muszáj szépnek lennie, ha elbűvölő a természete.
2015. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen. Megismerkedem egy lánnyal, aki alapvetően nagyon jól néz ki. Jelöltük egymást Facebook-on, majd megnézegettem a képeit. Hát... :) Élőben ezerszer előnyösebben néz ki, mint bármilyen képen. Elég sokat tud csalni egy fotó bármelyik irányba.
2015. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, előfordulhat. A képek nagyon sokat ferdítenek, néha rossz, néha jó irányba. Csakis élőben tudod meg, hogy mi az igazság.
2015. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze.

Borzasztó képek szoktak rólam készülni, élőben viszont még nem rohantak el a látványomtól.

2015. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mentek a zöld pacsik!
2015. okt. 11. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Simán mert mi is így jöttünk össze, egyik képen se mosolygott, de taliztunk és a kémia elsöprő volt :))))
2015. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!