Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan létezhet, hogy úgymond...

Olyan létezhet, hogy úgymond elvesztem a "helyességem"? 14 éves koromban gyakran volt barátnőm (igaz nem sokáig, de azok 10/10-esek voltak) és szinte hetente. Most viszont 3 éve nincs senkim.

Figyelt kérdés
Nem kapok annyi visszajelzést,viszont azóta bejött a pattanásos korszakom. Nem vészes,de azért van,no meg 1-2 kilót felszedtem. régen ilyen kis "cuki" srác voltam fullcapet hordtam stb. szerintetek?
2014. szept. 23. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ádám, Te vagy az? :D
2014. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lel nem.
2014. szept. 23. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Még így is fiatal vagy, könnyen összeszedhetsz csajokat. Esetleg történt valami rossz az utóbbi 3 év alatt?
2014. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jéé én meg msot kezdtem full capet hordani meg most már lett végre csajom is meg bejövök több csajnak is, azelőtt meg csak egy aranyos, félénk, nyomi, csúnya, szűz lúzer fiúcska voltam
2014. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Miért hiszi sok fiú azt, hogy bejön a lányoknak, ha fullcapet hordanak és játsszak a nagy macsót? Így nem normális barátnőjük lesz, aki tényleg szereti őket, hanem hetente egy másik, akivel jól elszórakoznak, aztán jön a következő. Vagy a fiúk ilyet szeretnének?

Egyébként legyél kedves, jó fej és udvarias a lányokkal, beszélgess velük. Ne felszedni akard őket.

2014. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem voltam macsó,most inkább,de azért most sem jellemző rám. Azelőtt több visszajelzést kaptam most meg...
2014. okt. 7. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
a babyface egy bizonyos korig szexi, férfikorban már nem kajálják a csajok
2015. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!