Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagy c. i. ci. I. s. Lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy c. i. ci. I. s. Lanyok tudjak magukrol, hogy szinte barmit megkaphatnak?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs olyan hetero ferfi, aki, ha annyira nemis kedveli a nagymellu holgyeket, de masnem megnezi oket az utcan, vagy ha esetleg felveteliztet es a jelentkezo ilyen kirivoan noies; akar darazsdereka van, akar van egy kis pocija, tuti jobb elbiralast kap. Vajon ezt tudjak magukrol a nem celeb, de nagymellu holgyek?

2015. okt. 15. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, mi számít neked nagynak, az enyém 80D de sosem éreztem, hogy bármit megkapnék könnyebben, sőt. Nagyon sokáig nem volt pasim, mert olyan lett volna aki megfektet, de az igazi szerelem nehezen talált rám. És végül olyan férfi lett a párom akinek amúgy a kismellű, hosszú lábú lányok jönnek be....még arra is rá akart beszélni,hogy kisebbítessem le, persze én is mindig panaszkodtam, hogy túl nagynak érzem.

Szóval nem érzem áldásnak és mindig inkább kicsit szerettem volna.

2015. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol elonyben vannak a nagymellu lanyok.
2015. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 90/D-s a mellem, de azon kívül, hogy a pasik nyálcsorgatva bámulnak, semmi más előnyös tapasztalatom nincs ezen a téren. A bámulás engem zavar. Azért nem hordok egy icipicit sem kivágott felsőt, mert baromi idegesítő, mikor majd kiesik a pasik szeme. Utálom.
2015. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
tőlem ugyan nem:D
2015. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1es es reszben 2-es. Igazatok van es nem is. Ha nagy van kicsi kene, ha kicsi van nagykene. En mindenevo vagyok, de legyen a holgynek kisugarzasa! Viszont a nagymellu lanyokat ( nembaj, ha dundi) mindig megnezem, es eltor belollem az oszton, hogy bizony elkapnam! A vekony, pici ciciju, kerek feneku lanyoknal is, de oket valahogy torekeny ekszernek erzem, szemben pl egy bodi szilvis, fesus nelly tipusu lanyt, vagy a toltott galamb ( fiatal soma) tipusu lanyokat akar lelkem kileheleseig is tudnam kenyesztetni!
2015. okt. 15. 19:08
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Pár hónapja is volt valami ilyesmi kérdés kiírva, oda is válaszoltam. Nem divat most a nagy mell,sajnos.

Szóval semmit se kapunk meg hamarabb vagy könnyebb.

2015. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
könnyebben*
2015. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3-as na az ilyeneke veszek meg, mint te ( ilyen lanynak csapom a szelet, mikor Magyarorszagon vagyok, az se baj, ha 3 ev mulva fogok mellette kelni reggel es addig vegig esszuk a Leroy etlapjat 3szor, de egyszer igy lesz! :D) visszaterve, az ilyen szolid, zavarban levo lanyok, akik pl viselnek, egy fekete fatmert, egy barna kotott garbot, kis barna kabattal ha hosszu szoknyaban vannak az meg oritobb, es zavarba vannak szegenyek, ahogy sieti probalnanak szegenyek zavarukban, meg jobban ring a cicijuk! Meg halok ertuk de sajnos mert zavarban vannak szegenyek, igy nagyon nehez veluk utcan megismerkedni!
2015. okt. 15. 19:14
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os a rock orok es hallhatatlan! Amig ferfi es no van a foldon, a nagycici a szexen kivul, az erot, utodnemzest.... Szimbolizalniu fogja! A kerdesemmel nem arra akartam celozni, hogy a nagymellu holgyek olyan elonyokre tegyenek szert, ami masoknak fajdalmat okoz pl, hanem nem is tudom, ha nekem egy ekszerboltom lenne, biztos lenne egy ilyen dekorativ alkalmazottam, hogy bevonza a vevoket, de csak ferrfi ekszerboltba, holgyeknel ez nem menne, oda mar inkabb a kulso kkarara is, de szakmai profi kene az en kepzeletemben!
2015. okt. 15. 19:18
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

"Szerencsére fogékonyabbak a mellrákra is! :) Akkor sajnos maradnak a normális testű lányok!"


gratulálok a szintedhez, hogy szerinted szerencse, ha egy ember megbetegedik....

2015. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!