Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ismerkednétek vak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek vak vagy látássérült lányokkal?

Figyelt kérdés
Az a sztori, hogy egy társkeresőn láttam meg egy lányt, akiről kiderült, hogy látássérült, alig lát, viszont nagyon szimpatikus és érdekel is, hogy milyen lehet élőben. Amit eddig megtudtam róla az az, hogy a szülei segítenek neki állandóan, szeret eljárni mindenféle rendezvényre, állítása szerint jól tájékozódik. Ami a problémám, hogy még nem volt kapcsolata, nem is volt szexuális élménye, és nem tudom, hogy erről a témáról hogyan vélekednek. Egy randit megér a dolog szerintem, a többi meg majd kiderül. Ti mit gondoltok?

2015. okt. 2. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért ne?! egy probát megér sok sikert
2015. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezen kell hogy múljon a dolog...
2015. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
HA nem jön össze, akkor még mondhatod, hogy pedig nem látott rajtad hibát...
2015. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Eléggé beszédes lehet, legalábbis amikor ír e-mailt, akkor egyrészt helyesen ír, jól megfogalmazva minden mondatot, másrészt legalább egy oldal mindig és ő is érdeklődik. A másik, hogy hogyan kell viselkedni egy ilyen helyzetben, mert szülei tuti, hogy féltik, mint a barom, állandóan fogják a kezét, szóval hosszabb távon elég nehéz lehet ebből kirángatni.
2015. okt. 2. 18:33
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha rosszul nezel ki, mindenkepp nyero felallas! Talalkozz vele! Semmi vesztenivalod. N
2015. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Egyfelől igen, mert az ocsmány külsőm miatt csak vak lányoknál lehetne esélyem. Másfelől mégsem, mert bűntudatom lenne, hogy visszaélek a testi fogyatékosságával.
2015. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha örökletes betegség miatt, akkor nem, mert nem szeretnék vak gyerkőcöket.


Ha nem örökletes, akkor ez nem lenne kizáró ok.

2015. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem örökletes, mert a szülei sem azok, meg mondta, hogy miért lett ilyen a szeme, nem genetikai dolog.
2015. okt. 2. 20:53
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Hát igazából nem találhatna rondának, hiába vagyok az, szóval ilyen szempontból még jó is :D Viszont sajnos az hogy vak, az elvesz nagyon sok közös időtöltési lehetőséget (pl filmezés, mozi, stb.), meg másrészt nekem külsőre nem jönne be egy vak lány sem mert nekem egy lányban a szeme az ami általában megfog, és ami fontos nálam. Ha neked ez nem számít akkor szerintem mindenképpen próbálkozz meg a dologgal.
2015. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Oh, Mon Dieu! Azon folyik a beszélgetés, hogy egy látássérült lánnyal randizz-e? 7# Szerintem te a gyerekeidet, csak akkor fogod szeretni, ha tökéletesek...

Nevetséges, hogy felmerült egyáltalán ez a kérdés. Ha valóban érdeklődést mutatsz a lány felé, akkor nem mindegy. Nem tudom ki írta, mert elfelejtettem, de azért nem jönnek be a vak lányok, mert neked a szemük tetszik meg elsőnek? Ha jól értettem. Lehet, hogy sokként fog érni, és eleinte megrendítő lesz a tény, de nem azért vakok, mert nincs szemük.

2015. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!