Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy többet találkozzunk?

Figyelt kérdés

A topic lehet nem a lég megfelelőbb, a történet egy kicsit bonyolult.

Angliában lakom, es az apukám nem beszél angolul valami jol. Valaki feltörte a bankfiokjat, es nekem (16/L) kellett kisegitenem apukám hogy ez elintezodjon. A koromhoz képest "túl érett" vagyok, felnottesen viselkedem epp azert mert ilyen problémákat kellett megoldanom, dolgozom is iskola mellett.

A lényeg az, hogy be mentünk a bankba, ahol egy túlságosan is helyes (fiatalabb) ferfi ult a pultnál. Nálam "első látásra szerelem" volt:D persze ilyen nem létezik. Szimpatikus volt. Egyszer véletlen tovább néztem ra mint kellett volna, es észrevette, azonnal elforditottam a tekintetem (nagy hiba volt:D). A lényeg az, hogy a srác nagyon kedves volt velem. Utana meg kétszer voltam ugyanabban a bankban. Egyszer egy új bankkártyát szerettem volna igényelni, álltam a sorban, es o odajött hozzam hogy tud-e segíteni. Azt vettem észre hogy felismert, es csak utana jött oda. Másodszor pedig a sorban álltam ugyanúgy, egy kis pénz szerettem volna rakni a fiókomra, mire észrevett, es sietett az előtte álló ügyféllel, hogy en az o kasszajahoz kerüljek. Igy is lett. Sokáig a szemembe nézett, beszélgettünk, folyamatosan kérdezett rólam. Többet beszélgettünk mint ahogy a pénzt a szamlamra tette volna, az utszan is láttam egyszer akkor is nézett. Meg szeretnem ismerni (semmi komoly), mert a bankban nagyon jol elbeszélgettünk, amit egyébként mas emberrel nem tudok. Viszont szerintem a nagy korkülönbség miatt (szerintem legalább 21-22eves) csak a külsom fogta meg, különösen mivel a bankszámlám által minden információmhoz hozzafert. Hogy érhetnem el, hogy beszélgessen velem munkán kivul is?



2015. okt. 18. 02:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az első észrevételem az, hogy igenis van szerelem első látásra!!

Én talán úgy próbálnám elintézni a dolgot, hogy valamelyik kollégáját megkérdeznéd, hogy hívják az illetőt, és talán a facebookon rá tudnál találni. Náluk nincs a név kiírva a zakójukra? És ha megtaláltad a facebookon, akkor írhatnál neki, hogy lehet, nem is emlékszik rám, de véletlenül ráakadtam, és nagyon örülök ennek. Aztán majd válaszol, ha akar, ennél többet nem tehetsz, esetleg még azt, ha megint bemégy a bankba és hozzá kerülsz, akkor megemlítheted, hogy hitted, őt láttad a facebookon, és nagyon megörültél, de aztán rájöttél, hogy tévedtél. Erre csak mond valamit...

2015. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
folyt.: de direktbe ne hívd el sehova.
2015. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ó, a nevét már tudom:D ki van írva a zakójára, de az a helyzet, hogy Facebookon meg nem találtam. Nem ritka hogy az embereknek nincs Facebookja, itt legalábbis. Azert koszonom:)
2015. okt. 19. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!