Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedés, elsô...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés, elsô randi. Ajándékot baj, ha viszek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokak szerint fölösleges, de èn rosszul èreznèm magam, ha nem adnèk semmit. A virág talán túlzás, de talán egy csoki mèg belefèr.

#Elsôrandi
2015. okt. 21. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A virág az az, hogy: "Ezzel a rózsával szeretném jelezni, hogy megdugnálak."


Felesleges ajándékot vinni, tolakodó.

2015. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz második randira vinni. Pl. gumit. :D Na jó nem. De a csoki játszhat 2. randira.
2015. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne adj semmit. Hivd meg valamire, sokkal jobban nez ki. Az ajandek elso randira ugy nez ki, hogy "meg akarod venni"

A csoki a nonek meg amugy se jo, dieta?!

2015. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Interneten ismerkedtem meg a párommal, ő hozott nekem csokit az első randira. Igaz, pár nappal előtte volt a születésnapom, amiről tudott. De mástól is kaptam már csokit az első randin. A randi sikerességét ugyan nem befolyásolja, de minden esetben örültem neki, mert a csoki a gyengém. :)

24/N

2015. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én anno első randikra kaptam virágot (1 szálat), plüssmacit, csokit, és többnyire semmit.


Szerintem teljesen felesleges. Én legalábbis nem számítottam ilyesmikre, és nem készültem. Kellemetlenül is éreztem magam miatta amikor kaptam valamit a srácoktól, és nem tudtam viszonozni.


A férjemtől pl anno ölelést kaptam:)))) amit senki mástól korábban. Sokkal többet jelentett számomra.

2015. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A virágcsokor lemaradt. Egyszer azt is kaptam. utolsó vagyok.
2015. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!