Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha a randin a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a randin a pasi csak az anyukájáról mesél?

Figyelt kérdés
Nekem fontos az anyukám vele élek és fontos nekem hogy megismerje a leendőbeli. Volt aki ezek után eltűnt te ilyen szívtelen csaj annyit is ér........... Amúgy 30 vagyok
2015. okt. 21. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Lehetőleg ne ezzel kezdd :D
2015. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy randin magadról kéne beszélned, nem anyádról, haverodról, főnöködről, többi barátnődről.
2015. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Olyan 10/9-es mértékben gáz.

Végül is nem belezted ki és erőszakoltad meg a hulláját, szóval akár dicséretként is felfoghatod.

2015. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nem akarlak megbántani de egy ilyen randiról azt hiszem minden normális csaj eltűnne... te jó ég, ember te ezzel azt sugárzod hogy neked nincs életed csak egy anyukád... Én megértem hiszen mindenkinek fontos hogy a családja és a párja kölcsönösen elfogadják/kedveljék egymást... de egy első randin?? És ezek a csajok nem szívtelenek, egyszerűen PASIT keresnek maguknak nem egy anyámasszony katonáját.... 21/L
2015. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezzel indítani elég erős.. amúgy is elég bemutatni a szülőknek, ha már biztos a kapcsolat, az ismerkedés szakaszában, amíg még semmi sem biztos fölösleges sztem.
2015. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%

Nekik biztos gonosz némber volt az anyukájuk!

Én a nagymamámról mesélek nekik. Mert ő süti a legfinomabb bogácsát a világon. De, ha egy lány nem tud sütni, akkor én onnantól nem tudok vele elképzelni kapcsolatot.

2015. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
6-os, akkor javaslom, nagymamád nyugdíjas barátnői körül nézz szét, ha már a mamád mintájára keresel csajt :D
2015. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy neked fontos az anyukád, hanem az, hogy a randin csak róla mesélsz. Egy nő téged akar megismerni, mert veled akar közös jövőt, nem anyukáddal. Nem szívtelen az a csaj, aki elmenekült, hanem egészséges.
2015. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Eléggé.

Nem azért tűnt el, mert fontos neked az anyukád, hanem mert nagyon úgy jön le, hogy te meg anyukád konkrétan szerelmesek vagytok egymásba, az ilyen anyukák rohadtul kibírhatatlanok a barátnő szempontjából, senki nem akar ilyen anyósjelöltet.

2015. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon gáz ha a randin a pasi csak az anyukájáról mesél?"


Ha nem szeretnél 50 évesen is anyukáddal élni, akkor lehet, hogy érdemes lenne változtatni ezen.


(Amúgy az a gyanúm, hogy egy poénból kiírt kamu kérdéssel van dolgunk. Ha netalán nem, akkor lehet, hogy a pszichés köldökzsinórról való leválást is érdemes lenne megkezdeni, jobb késő, mint soha alapon.)

2015. okt. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!