Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha a randin a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a randin a pasi csak az anyukájáról mesél?

Figyelt kérdés
Nekem fontos az anyukám vele élek és fontos nekem hogy megismerje a leendőbeli. Volt aki ezek után eltűnt te ilyen szívtelen csaj annyit is ér........... Amúgy 30 vagyok
2015. okt. 21. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szívtelenség. Senkinek nem kell egy ''anyuci kicsi fia''...
2015. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha egy férfival szeretnék ismerkedni, akkor magáról meséljen, ne az anyjáról vagy a kiskutyájáról. Megemlíteni mindent lehet, a családot is meg kell ismerni később, na de nem ezzel indítunk. Én amúgy a lány helyében egészséges férfit szeretnék, aki már lejött az anyukája cicijéről 30 évesen. És most nem az anya iránti szeretetről, tiszteletről és jó kapcsolatról beszélek. Egy ilyen szituban borítékolható, hogy a barátnő mellett soha nem fog kiállni, mert mindig az anyjának kell eleget tenni, az ő akaratát kell érvényre juttatni, abban is, hogy milyen színű legyen a WC papír, amit ketten használnak. Később a gyereknevelésről már nem is beszélve. Ezért menekül minden normális, egészséges lány, mert tudja, hogy ez vár rá. Valamint soha nem lehet bekerülni egy ilyen családba, mint egyenlő partner, társ. Anyuci és a pici fia között mindig egy kívülálló harmadik lesz a feleség.
2015. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Enis lepnek.. Pedig normalis lany vagyok. De h nekem az anyuddak kelljen szembe szallnom na nem ! 30 evesen mert laksz vele??? Jesszusom
2015. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!