Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Tinderen mennyi super...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Tinderen mennyi super lájkot kaptok?

Figyelt kérdés

Ha egy fiu ilyet küld, akkor már csak ezért is visszajelölitek?


Mert én azt vettem észre, hogy olyan is visszajelöl ilyenkor, aki egyébként nem is jelölt volna be alapesetben.


(abba nem kezdek bele, hogy a fiuk közül csak felső 20%-ba tartozó legjobb kap szuper lájkot, mig lányoknál szerintem mindenki)


2015. okt. 22. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Eddig talán egyet kaptam, pedig szép lány vagyok. :D Mármint akárkit jelölök be mindig egyből jön hogy párok vagyunk. Azt hiszem csak napi egyet lehet és a fiúk az első szép szembejövő lányra rányomják. Ismerősöm valahogy így foglalta össze a lényeget:

"Bejelölöm a lányt, aki látja hogy - fú ennek a srácnak ge*cire tetszel, egy szuperlájkja volt és azt is rád használja el! - mire a lány max dob egy szánalomlájkot"


Amúgy én nem jelölök vissza olyat szupelrájkkal sem akit amúgy nem jelölnék.

2015. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát én a szép lányokat be sem jelölöm, MERT MINEK?


régen, amikor még korlátalanul lehetett lájkolni, akkor persze jelöltem mindenkit, de mostmár miért pazarolnám a lájkot szép lányokra, akiknek ÚGY SEM FOGOK KELLENI SOHA A BÜDÖS ÉLETBE SEM


úgyhogy én inkább az átlagos csinos lányokat jelölöm, de sajnos még nekik sem vagyok elég jo.


persze ha bejelölök valami rondát véletlenül, akkor egyből ugrik hogy match van...


és ez elszomorit

2015. okt. 24. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 szuperlájkot kaptam eddig, de nem jöttek be a srácok, úgyhogy nem lájkoltam őket vissza... magam viszont nem használom ezt a funkciót, kicsit feleslegesnek tartom

Egyébként átlagos/szép lánynak tartom magam, a legelején nálam is azonnal match volt, ha lájkoltam valakit, most már egyre kevesebbszer van ez, de azért nem panaszkodom :D olvastam egyébként, hogy minél régebb óta használod az alkalmazást, egyre 'háttrébb szorulsz', később/kevesebbszer jelensz meg embereknél...

2015. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!