Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szóljak a szülőkne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a szülőknek, vagy valakinek? 18L

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, barátom is egyébként, aki egy nála 7 évvel idősebb csaj tetszik neki. Úgy tűnik ez fordítva is igaz, mert egyre többet beszélnek. A csaj kezdeményezte, mert a barátom állandóan nézegette meg ilyenek. Én magam is észrevettem, hogy elégé bejön neki.


Hát én totál ledöbbentem. Szerintem ez valahol nem normális, helyes. Hiába elmúlt 18, szerintem szólnom kellene a szüleinek, hogy beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami. Nagyon rendes srác. A csaj is annak tűnik, de szerintem fejben nincs rendben, hogy egy kisfiúval képes kikezdeni.


Én próbáltam mondani neki, hogy ez így nincs rendjén, keressen egy vele egykorút, de nem figyel rám.


Nem tudom mit akar. Mielőtt elkezdetek beszélgetni, többször láttam mikor hazafelé mentünk, hogy nagyon nézte, zavarba jött, elbámult rajta meg ilyenek.


Mi tévő legyek? A sráchoz nem ő illik. A srác haverjai is sokszor bámulják, nem tudom mit esznek rajta, kész röhej.


Beszéljek az anyukájával, mert amúgy jóban vagyok vele?


Biztos elcsábítja vagy valami. Ki tudja mi lesz a vége? Komolyan, mit csináljak? Aggódom. Hülye nőszemély, hogy jön ilyesmihez? Majd beleesik a srác és csúnya vége lesz.


Ha elmondom, azzal segítek vajon?


Nem hozzá való!!! De tuti arra megy ki a játék, hogy behállózza. Mi másért akar vele barátkozni??? Egy felnőtt nő egy gyerekkel?


Csak azt kellene csinálni, hogy kis pletykát terjeszteni róla... Csúnya dolog, de indokolt.


Szerintetek?


2015. okt. 22. 22:14
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Látom az erkölcsöt sokan hírből se ismerik. Attól, hogy ti nem vagytok előrelátóak, én még igen. Ez nem görénység. Egy barátság nem csak szép és jó dolgokból áll. Ha úgy van, ki kell mondani a rosszat is.
2015. okt. 22. 22:27
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az a Bajod hogy a srác bejön neked és nem veled akar kufircolni?Ejnye-bejnye
2015. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nofene, pár napja még erkölcs csősznek hívtál minket, most meg nem vagyunk azok? :D
2015. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom. Attól, hogy jót akarok neki, még nem akarok semmit tőle. A barátom már régen. Más fogalmatok van a barátságról, mint látom.
2015. okt. 22. 22:32
 15/32 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat, amik hasznosak a továbbiakban. Máshol vicceskedjetek!
2015. okt. 22. 22:33
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajod, hogy azt hiszed hogy a te valagadból süt ki a nap meg indul a szivárvány is.
2015. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, neked van más fogalmad a barátságról. Ez aberráltság. A legbelső vágyad az, hogy te jöjj össze vele. Egy nagy spirituális mester is megmondta, hogy sose bízz olyan emberben, aki azt nyilatkozza ki, hogy "Én csak jót akarok neked..."
2015. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 opened paradise ***** válasza:
100%

Indokolt?!?!?!?!?!

Én békés természetű vagyok,de ez...

Hagyd békén!

2015. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Látom itt majd mindenki fűvel-fával éli az életét, minden mindegy, mindent szabad határok nélkül. Nekem nem mindegy. Szerintem jó okom van megakadályozni ezt a katasztrófát. És igen, én csak a jót akarom neki, hiába rinyáltok itt meg jöttök a "semmi közöddel". Ha a ti kölykötöt csinálna ilyet, nem igen vigyorognátok, meg támogatnátok. Vagy ha a haverom írta volna ki a kérdést, hogy bejön egy 25 éves nő, kiröhögtétek volna. A csajt meg lenéznétek, hogy egy 18 évessek kamatyolgat. De bezzeg ha én segítői szándékkal írom ki, pofáztok össze-vissza, csakhogy ne nekem legyen igazam. Akkor is nekem van!
2015. okt. 22. 22:41
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Na ácsi, te idegbeteg senkiházi.

Mi az hogy fűvel-fával éljük az életünk? :D 25 évesen egy kezemen meg tudom számolni, mennyi pasim volt és mennyivel szexeltem, ami szám szerint kettő....

2015. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!