Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szóljak a szülőkne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a szülőknek, vagy valakinek? 18L

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, barátom is egyébként, aki egy nála 7 évvel idősebb csaj tetszik neki. Úgy tűnik ez fordítva is igaz, mert egyre többet beszélnek. A csaj kezdeményezte, mert a barátom állandóan nézegette meg ilyenek. Én magam is észrevettem, hogy elégé bejön neki.


Hát én totál ledöbbentem. Szerintem ez valahol nem normális, helyes. Hiába elmúlt 18, szerintem szólnom kellene a szüleinek, hogy beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami. Nagyon rendes srác. A csaj is annak tűnik, de szerintem fejben nincs rendben, hogy egy kisfiúval képes kikezdeni.


Én próbáltam mondani neki, hogy ez így nincs rendjén, keressen egy vele egykorút, de nem figyel rám.


Nem tudom mit akar. Mielőtt elkezdetek beszélgetni, többször láttam mikor hazafelé mentünk, hogy nagyon nézte, zavarba jött, elbámult rajta meg ilyenek.


Mi tévő legyek? A sráchoz nem ő illik. A srác haverjai is sokszor bámulják, nem tudom mit esznek rajta, kész röhej.


Beszéljek az anyukájával, mert amúgy jóban vagyok vele?


Biztos elcsábítja vagy valami. Ki tudja mi lesz a vége? Komolyan, mit csináljak? Aggódom. Hülye nőszemély, hogy jön ilyesmihez? Majd beleesik a srác és csúnya vége lesz.


Ha elmondom, azzal segítek vajon?


Nem hozzá való!!! De tuti arra megy ki a játék, hogy behállózza. Mi másért akar vele barátkozni??? Egy felnőtt nő egy gyerekkel?


Csak azt kellene csinálni, hogy kis pletykát terjeszteni róla... Csúnya dolog, de indokolt.


Szerintetek?


2015. okt. 22. 22:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha választanom kéne hogy a 18 éves fiam kivel legyen, egy felnőtt, érett 25 éves nővel, vagy egy vele egykorú ideggyenge nőszeméllyel aki a macskasz:::arba is beleüti az orrát annyira kíváncsi, akkor inkább a 25 évest választanám.
2015. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
A párom 8 évvel fiatalabb nálam, és köszi, jól megvagyunk. Korábban furcsálltam én is ezt a felállást, de azóta észrevettem, hogy milyen sok olyan párkapcsolat van a környezetemben, ahol a nő az idősebb 7-8-9, vagy akár 15 évvel! Ezek között sok éves kapcsolatok is vannak, házasságok is, többen már közös gyerek is van. Semmivel sem másabb, mint amikor a férfi az idősebb, miért is lenne? Nincs ilyen "szabály", hogy mindenképpen a nőnek kell a fiatalabbnak lenni. Ha történetesen a férfi lenne 25, a lány 18, azzal senkinek nem lenne semmi gondja. Mert az megszokott. De mégis miben más, ha a nő az idősebb? Elárulom: semmivel. Volt olyan kapcsolatom is, amiben a férfi volt 7 évvel idősebb, és nem érzékeltem másnak.
2015. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Mi rosszat tud csinálni az a csaj a barátoddal? Kicsit fura, h egy 18 éves sráccal foglalkozik, de ha már így van, és őt nem érdekli, h esetleg kinevetik a vele egykorúak, akkor neked mi a gond?


Egyébként tényleg olyan, mitha neked is tetszene a srác, és irigykedsz. Ha így lenne sem lenne semmi gond, de akkor el kellene mondani a srácnak az érzéseidet.

Viszont ha nem így van, a hátukmögött ne keverd a szrt.

2015. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Megérte ma is megnyitni a gyiket. Köszönöm kérdező.
2015. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 opened paradise ***** válasza:
100%
Ha a fiam csinálná ezt,akkor büszkeség öntené el kicsiny szívemet :D
2015. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

NINCS PROBLÉMA CSAK TE KREÁLTAD A FOGGYOS AGYAKEZDEMÉNYEDDEL. MILYEN BARÁT VAGY TE????

"beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami"

Ilyen ellenségeket nem akarnék magamnak. Tegyenek tönkre lelkileg uram fashzát.

"Szerintetek?"

Pár random sort olvastam, de mindegyikből lerí, mennyire aberrált vagy. Remélem barátod egyszer rájön milyen vagy.

2015. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy érettebb nő jobb az ágyban is.Tapadztalat.Legalább tudja mi a jó neki.Tudja mit akar.
2015. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Molyember ***** válasza:
100%

Több lehetőség is van:

1: trollkodsz, az egész kamu.

2: féltékeny vagy, de mint az állat.

3: nagyon buta vagy.

4: pszichés zavaraid vannak.

Szerintem elmondhatod a szüleinek. Ők majd kinevetnek, a srác meg úgy tarkón vág, hogy leszakad a homlokod.

2015. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a baratod kiszemeltje hanem te vagy egy bolond noszemely. Ha ilyet megtudnek rolad, hogy a hatam mogott szervezkedsz a sajat szuleimnel tobbet nem kene, hogy a kozelembe gyere.
2015. okt. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Fel tudsz sorolni legalább 3, valós érvet, hogy mi ezzel a baj? Miért kéne vele egykorúval összejönnie? Ki vagy te, hogy beleüsd az orrod? Felháborító vagy! Egyszer próbálnál az én magánéletrmbe belepofázni, örökre megszakítanám a kapcsolatot! A saját szüleimtől sem tűrném ezt el. A haverod elmúlt 18. Mindezek felett pedig erkölcsről fröcsögtél, de tisztában sem vagy a jelentésével! Mióta erkölcstelen nálad idősebbel kapcsolatot létesíteni? Elmebeteg vagy! És 100%, hogy halálosan irigy/féltékeny! Szánalom...
2015. okt. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!