Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy levelet megfogalmazni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy levelet megfogalmazni?

Figyelt kérdés
e-mailt akarok irni egy fiúnak aki nekem nagyon bejön, hogy megtuggya. vmi ötlet köszi! 15 L 16F
2010. márc. 17. 13:54
1 2
 1/13 199303 ***** válasza:

Mondjuk h szia lenne e kedved talizni elmeni sétálni vagy ehez hasonlo. goondolom van msn-etek akkorott megbeszélni és minden majd jőn magátol.

űgyes légy:D

17/L

2010. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szesze ***** válasza:

Ötlet....


Ne írj!


Ha tetszenél annak a fiúnak, akkor ő lépne. Ha nem akkor meg írhatsz neki, úgyse nagyon fog számítani, csak utána hülyének fogod magad érezni.


Tapasztalatból mondom.18L

2010. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kösz, de az msn cimét nem tom, de különben én is vmi hasonlóra gondoltam
2010. márc. 17. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan irj neki, kérd el e-mailben az msn-ét.

Ha meg adja akkor mehetsz tovább ha nem akkor hagyd :)

Sok sikert.

2010. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát ha azt szeretnéd, hogy megTUGGYA, akkor ne írj neki levelet, mert sokkot kap attól, hogy megtuggya. De ha azt szeretnéd, hogy megtudja, akkor járj még sokat iskolába, és majd utána. Addig játszál (nem jáccál) csak az ujjacskáiddal...;)
2010. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindegy, mit írsz, de könyörgöm, írd ki normálisan a szavakat és használj helyesírási szótárt! Ha ezt meglátja, visítva fog menekülni.


Egyébként meg ne azt írd, hogy bejön neked, hanem hogy lenne-e kedve ezt vagy azt csinálni, pl. moziba vagy fagyizni menni veled. Konkrét programot javasolj! Ha akar tőled valamit, elfogadja a meghívást, ha nem ér rá, akkor pedig másik programot javasol.

Ha nem válaszol, vagy azt írja, nem érek rá, bocs, majd máskor, az azt jelenti, hogy nem lesz máskor, nem akar tőled semmit.

2010. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első 14:05-nek

játsszál

2010. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
öngől... :D
2010. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14:05 vagyok, reméltem, hogy hagyjátok neki, hogy felfedezze, a totyogók is az ilyen játékokból tanulnak...:D a nevelő szándék...ikszdé
2010. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"öngől"????

az mi?

2010. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!