Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazudik? Miert nem mondja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik? Miert nem mondja meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azt mondja kedvel es hogy szeret velem lenni, de megsem keres. Nem ir es nem mondja talalkozzunk. Mindig en irok es en hivom. Rakerdeztem a dologra es azt mondta azert nem ir mert sokat dolgozik es elfoglalt, de ettol fuggetlenul nagyon kedvel es o is erzi hogy tobbet kellene egyutt lennunk. (De amikor fent van es nem elfoglalt akkor sem ir.)

Varnom kellene amig o keres, es ha nem keres akkor hagyjam a fenebe?

Mi a velemenyetek?



2015. okt. 28. 01:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"a férfiak egyébként tök logikus és egyértelmű viselkedésén töprengtek, egyszerű itt a képlet nincs annyira oda meg vissza tőled, te ő érte igen. ettől még kedvelhet, csak nem te vagy a főnyeremény számára, az elfoglalt férfiak is ha szerelmesek lehetőségekhez mérten tényleg kimutatják"


Ezt cáfolom, nekem minden barátom fiú, és van köztük bőven, akinek a Kérdező fiúja temperantumának tizede jutott. Van köztük, aki 30 évesen se szerelmeskedik havi 1-nél többet, és nem is érti, másokat miért érdekel ez a téma annyira. Azt mondta, azért jó, hogy letudja az együttlétet az élettársával, mert akkor utána 3-4 szabad hete van, amikor NEM KELL a szerelmi élettel foglalkozni.

Vagy elég ehhez itteni kérdésfelvetéseket olvasni, hoyg a fiú nem érti, mások mit foglalkoznak annyit a barátnőjükkel.

Igenis vannak, akiknek az életidejük 95%-ában a szerelmi élet a fontos, és vannak, akiknek ez 0,5%-ot sem tesz ki.

Vérmérséklet kérdése.

Énnekem nem partner egy olyan fiú, aki 8 órát dolgozik, mert nekem nem elég a heti fél, kétszer fél nap szerelmeskedés és együttlét, ölelkezés, beszélgetés!

az olyan fiú, amilyet leírsz, nekem langyos, én a tüzesebb, szerelmesebb típusú fiúkat igénylem!

2015. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!