Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkérte tegnap egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkérte tegnap egy ismeretlen férfi a telefonszámom, mert szeretne ismerkedni velem, de még nem hívott? Normális, hogy még nem aznap keresett?

Figyelt kérdés
Még soha nem történt velem, hogy egy idegen elkérje a számom, de nagyon szimpatikus srácnak tűnt. Nem tudom, hogy normális-e, hogy sem aznap, sem még ma nem hívott fel.
2015. okt. 29. 00:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Na, és mikor hívott?:)
2015. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) úgy volt, hogy miután feltettem a kérdésem, másnap véletlen összefutottunk és akkor hívott el randizni. Azóta persze már bátran hívogat. :P
2015. nov. 13. 22:20
 23/36 anonim ***** válasza:
De mit mondott, miért nem hívott fel?
2015. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Szerintem annak volt igaza, aki azt írta, hogy bátortalan volt. Kicsit önbizalomhiányos fiú és azt mondta nekem, hogy mikor elkérte a számom, akkor azt hitte, hogy az lesz a reakcióm, hogy kinevetem. Nem vagyok egy feltűnő szépség, de ő teljesen el van tőlem ájulva, annyira megfogtam, hogy nem tudott nekem ellenállni, levetkőzte a gátlásait, összegyűjtötte a bátorságát és odajött hozzám elkérni a számom, pedig még sose tett ilyet. Csak utána, miután "lecsillapodtak" a dolgok nem mert hívni, mert úgy vélte, hogy biztos le fogom mondani valami ürüggyel, vagy fel sem veszem a telefont.
2015. nov. 13. 22:26
 25/36 anonim ***** válasza:

Áááá.... kis töketlen...:)

Lesz még bajod vele.:)

2015. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Igen, feltűnt, hogy szorong a közelemben, de mikor rákérdeztem, hogy miért feszeng, akkor letagadta. Azután nagy nehézségek árán kihúztam belőle, hogy eddig nem sok szerencséje volt a nőknél és újabb kétórás kínvallatás után bevallotta, hogy az eddigi női elhagyták az első szex után, mert pocsék az ágyban és hogy fél, hogy majd én is a süllyesztőbe küldöm őt. Úgyhogy holnap fogunk találkozni és nem is sejti, hogy én milyen kis erotikus "oktatóórát" találtam ki neki, majd én betanítom a jóra. :)) Drukkoljatok, szeretnék neki örömet okozni, mert még normális testiségben nem volt része.
2015. nov. 13. 22:45
 27/36 anonim ***** válasza:

:)

Elmesélés alapján elképzelhető az is, hogy magától lépett le az első szex után.

2015. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
46%

Egyébként hamar van ez 8-10 nap után.

Ha érzelmi biztonságban akarsz szeretkezni vele, ami után nem is feltételezheti, hogy a "teljesítménye" miatt dobod, akkor nem ártana néhány hónapot vele tölteni az aktus előtt.

2015. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy őt ejtették pofára és hogy bár szíve mélyén vágyik egy normális nőre, de a szerelemben már nem hisz, annyira beléégtek a korábbi negatív tapasztalatai... Azért számomra elég lehangoló volt hallani egy fiatal férfi szájából, hogy már ilyen idősen így vélekedik. :/ De engem teljesen feltüzelt ez az új "kihívás", hogy megmutassam neki, hogy azért még van hozzá illő lány.
2015. nov. 13. 22:53
 30/36 A kérdező kommentje:
Én ezt most teljesen máshogy látom. Lehet korai 2 hét után lefeküdni vele, én is érzem, hogy ez alapesetben túl korai, de úgy vélem, hogy neki ez most adna egy kis önbizalom-túrbózást ha valaki végre igazán megszeretgetné, kényeztetné testileg. Ő tényleg van annyira jó és becsületes ember, van annyira szimpatikus és vonzó nekem, hogy kicsit "kikezeljem".
2015. nov. 13. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!