Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmi háromszög oda-vissza....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög oda-vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy 21 éves nő vagyok és van egy fiú barátom akivel körülbelül 2 éve vagyok nagyon jóban. Majdnem szomszédok vagyunk, osztálytársam volt, most munka társam, így elég sok időt töltök vele, de jól el is vagyunk... Viszont én tetszek neki, oly annyira, hogy ez miatt nem jön össze senki mással, pedig megmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit,mert emberileg kedvelem de úgy sajnos én nem vonzódom hozzá. Nos viszont van neki egy gyermekkori barátja akivel már nincs olyan jó viszonya csak néha találkoznak és kész.. Régóta tetszik a srác, de nem tettem semmit, csak távoli szemlélő voltam. KiDerült én is tetszem neki, de nem történt semmi, mert mind a ketten a közös ismerősünk nézzük, hogy ne bántsuk meg. Ilyenkor a barátság vagy a szerelem lép érvénybe? Nem szeretnék senkit hátba szúrni, és nem szeretném, hogy úgymond én álljak a barátságuk közé, de szeretném meg próbálni a sráccal... Ilyen esetben nem tudom mi van.

2015. okt. 29. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen esetben az van, hogy nem lehetsz mindenkire tekintettel... vagy éled az életed, vagy mások miatt mindig háttérbe helyezed majd magad.
2015. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem arról szól, hogy tekintettel vagyunk másra (nyilván más helyzet, ha valamelyik fél foglalt, de itt nem erről van szó). Ha nem jössz össze a másik sráccal, akkor lesz három boldogtalan ember. Ha összejössz vele, akkor lesz kettő boldog, meg egy boldogtalan. És a boldogtalannak nem tartozol semmivel, mert nem vagy felelős érte. Mindenkinek csak egy élete van.
2015. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerítsetek egy csajt annak a srácnak, te meg gyere össze a haverjával
2015. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"mert mind a ketten a közös ismerősünk nézzük, hogy ne bántsuk meg"

Gratulálok.

2015. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen esetben az van, hogy (21 év ide, 21 év oda) átteszed a kérdést a Tini párkapcsolatok kategóriába. Ott szokás ilyen álproblémákkal magyarázni a kezdeményezéshez való bátortalanság hiányát.
2015. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!