Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam egy srácot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam egy srácot, de elutasított?

Figyelt kérdés

Futólag ismerem a srácot, néha beszèlünk.

Én (munkàban): "Van 5 perced, kerítek valakit a pultba"

Ö: "5 még akad, aztán megyek dolgozni én is. Hogy vagy?"

Én: "Vagyogatok. Te?"

Ö: "Megvagyok én is, köszi"

Én: "Bejössz munka után?"

Ö:"Mikor vègzel?"

Èn:"Én soká, úgy gondoltam, átnézhetnèl, ha te vègzel"

Ö:"Te, hogy én mikor végzek, az mèg kèrdés, de lehet, beugrok még este, nem igérem"

Én:"Ès holnap?"

Ö:"Te meg én holnap reggel? Necces, ha este szétcsapjuk magunkat a haverokkal. Déltöl dolgozol? Ha neked megfelel 9:30 utàn, megkockáztathatjuk, de ez attól függ, felkelek-e addig."

Èn:"Nekem simán, szóval rajtad àll. De menj, nem tartlak fel, én meg felváltom a kolléganöt, mert lejárt a munkaideje, csak beugrott helyettem, még én veled beszélgettem"

Ö:"Rendben, akkor légy jó"

És kaptam egy ölelést.


Akkor ez most igen, vagy nem?


21N, 21F


2015. okt. 29. 15:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De ki mondta, hogy érdekli a csaj? Eleve ő hívta el, és ha nincs köztük (még) semmi, akkor nem fogja kihagyni a "bulit".
2015. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De hát ez a kérdése a lánynak, hogy most vissza lett e utasítva, magyarán bejön ennek a palinak vagy sem.:) Erre mondom, hogy én ezzel a fiúval nem foglalkoznék, mert az oké, hogy munkájából nem fog ellógni egy találkozó miatt, de ha a haveros dorbézolás is előbbre való program nála, az azt jelenti, annyira nem nagy az érdeklődés.

És ez nem azon múlik, hogy még nincs köztük semmi. Ha álmaid nője elejtené, hogy esetleg ekkor, vagy akkor ráérnél-e, mozdítható programhoz biztos nem fogsz foggal körömmel ragaszkodni, hogy áh, majd legközelebb randizunk.

2015. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha egy barátom szülinapján "kéne" leinnom magam, akkor az többet ér, mint egy randi, sajnálom. De ha csak futólag ismeri a srácot, az nem jelenti, hogy a srácnak tetszeni fog. Az, hogy belegondolt abba, hogy elmegy vele találkozni még mindig jobb, mintha képen röhögte volna és azt mondta volna, hogy nem. Ha álmaim nőjét randira hívnám és azt mondaná, hogy nem ér rá egy csajos program miatt a barátnőivel, DE majd máskor lehet, akkor nemhogy hagynám a francba, hanem szerintem összepisilném magam az örömtől :D
2015. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Háát.. én erről másképp vélekedek. Ha a másik, akár ez a pasi, akár az álomnő mond alternatívát, hogy ú, sajnos akkor nem jó, de mit szólsz ehhez, vagy ahhoz? Az biztató. De ez a "majd máskor", szerintem simán udvarias koccolós szöveg. Jobb esetben senki nem röhög a másik képébe, ha nem akar vele találkozni, azonban mindenki konfliktus kerülő, nem sokan mondják meg kerek perec, hogy "veled soha".

Ha a csaj két alkalmat javasolt, amire azt a választ kapta, hogy ez se jó, az se jó, légy jó. Az egyelőre egy vaskos nem. Persze még meg van az esély, hogy keresse a fickó magától, de amíg ez nem történik meg sok örömre nincs ok.

2015. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem, ha valakivel nem akarok semmit, akkor megmondom, nem pedig azt, hogy máskor. De ha a srácnak teljesen semleges (még) a csaj, akkor nem fogja keresni. Attól, mert annyit mondott, hogy nem ér rá még nem utasította el. A csajnak kellett volna akkor egy másik időpontot megbeszélni. Ha az a találka jól sül el, akkor már elég sanszos, hogy a srác fogja keresni.
2015. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Na én már ennyire nem aláztam volna magam, ha két időpontból egyik se tetszik, javasoljak egy harmadikat. Mégis csak ő a férfi! Ennyi kezdeményezés után minimum vegye át a stafétát, ha szeretne élni a lehetőséggel.

Jó, hogy nem mondod, hogy a lány egy szál virággal is kedveskedhetne, hogy jó benyomást keltsen..

2015. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Meg még egy kis csokival :D

Ha a másik se jó, akkor meg mondja meg a srácnak, hogy mondjon ő valamit akkor.

2015. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy ezt elvárnád egy lánytól?:D (Nem a csokit, hanem ezt a szintű kepesztést.:) Ez tényleg szívatás! Ha a pasinak lejön, hogy bejön a csajnak, akkor vagy segítsen rá az események alakulására, vagy utasítsa vissza. Ez a "nem jó, nem biztos, szevasz" ez az utóbbi.
2015. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ha hozzám odajönne egy számomra teljesen semleges csaj, akkor nem biztos, hogy tennék érte, hisz kb. egyáltalán nem érdekem. Ha akar valamit, akkor tegyen érte, nem csak a férfiaknak lehet lépéseket tenni. Az meg, mondom mégegyszer, a randin fog kiderülni, hogy felejtős-e a srác, vagy nem.
2015. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!