Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam egy srácot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam egy srácot, de elutasított?

Figyelt kérdés

Futólag ismerem a srácot, néha beszèlünk.

Én (munkàban): "Van 5 perced, kerítek valakit a pultba"

Ö: "5 még akad, aztán megyek dolgozni én is. Hogy vagy?"

Én: "Vagyogatok. Te?"

Ö: "Megvagyok én is, köszi"

Én: "Bejössz munka után?"

Ö:"Mikor vègzel?"

Èn:"Én soká, úgy gondoltam, átnézhetnèl, ha te vègzel"

Ö:"Te, hogy én mikor végzek, az mèg kèrdés, de lehet, beugrok még este, nem igérem"

Én:"Ès holnap?"

Ö:"Te meg én holnap reggel? Necces, ha este szétcsapjuk magunkat a haverokkal. Déltöl dolgozol? Ha neked megfelel 9:30 utàn, megkockáztathatjuk, de ez attól függ, felkelek-e addig."

Èn:"Nekem simán, szóval rajtad àll. De menj, nem tartlak fel, én meg felváltom a kolléganöt, mert lejárt a munkaideje, csak beugrott helyettem, még én veled beszélgettem"

Ö:"Rendben, akkor légy jó"

És kaptam egy ölelést.


Akkor ez most igen, vagy nem?


21N, 21F


2015. okt. 29. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez neked elutasítás? o.O


24/F

2015. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kabszi?
2015. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem elutasító, csak megfelelő időpontot kell egyeztetni.
2015. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2015. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ebből nem sok minden derül ki! Te tudod, te láttad, te voltál ott! :)


(Bár fura kicsit de lehet csak szórakozik!)

2015. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2015. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez a rész elég gáz:

"Te meg én holnap reggel? Necces, ha este szétcsapjuk magunkat a haverokkal. Déltöl dolgozol? Ha neked megfelel 9:30 utàn, megkockáztathatjuk, de ez attól függ, felkelek-e addig."

Ha kéreti magát illetve teszi az agyát milyen laza, akkor azért, ha meg komolyan gondolja, ebből egyértelműen az jön le, hogy nem igazán érdekled, de végül is kerek-perec nem akar elutasítani, hisz lehet, hogy valamikor kapóra jössz majd.

2015. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Haaat ez elutasitas, bocsi :/
2015. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#7 én még életemben csak egyszer keltem fel 9:30 előtt, miután szétcsaptuk magunkat, szóval nemtudom hol van ebben a kéretés...
2015. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 Az, hogy ha annyira érdekelné a csaj, nem lenne előbbre való az, hogy szétcsapja magát a haverokkal. Nem mondom, hogy le kell mondani a haveros programot, de ha fontosabb, hogy csont részeg legyen, aki ki tudja mikor tápászkodik fel, akkor szerintem ez felejtős.
2015. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!