Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet velem a baj? 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? 19 éves lány vagyok, és eddig még nem volt barátom. Közép suliban volt egy srác aki azt mondta "ilyen fejjel még az utcára sem mennék ki", ezóta teljesen visszahúzódó és félénk vagyok. Mivel akkor még rövid hajam volt.

Figyelt kérdés

ha megyek az utcán és csávók jönnek szembe akkor inkább átmegyek a másik oldalra vagy a földet bámulom.

most már hosszú és lányos lett a hajam, a barátnőm próbál biztatni, de semmi eredménye. és ő mindig mondja, hogy szép vagyok és tetszek a pasiknak, de sztem meg nem. Bulizni nem sűrűn járok. múlt héten viszont voltam, és kicsit ittam is (de csak a jóérzés határáig). ott volt egy csávó és nagyon jól elbeszélgettünk, táncoltunk és meg is csókolt. de a buli végén közölte, hogy a történtek ellenére sem vagyunk mi egy pár.

mit kellene tenne, hogy végre legyen valakim?

remélem valaki tud segíteni.

egy elkeseredett 19 éves


2008. szept. 11. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A lényeg, hogy felejtsd el azt, hogy csúnya vagy!

Számomra nem létezik olyan. Megcsókolt, akkor nem lehetsz ronda, vagy csúnya.

Ne add fel, ne a földet nézd, hanem a pasik szemét. (szemezés) Már aki tetszik neked. Hajrá, menni fog.


Üdv, T

2008. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
van,akinek később sincs,úgyhogy ne aggódj,nem késtél le semmiről.több önbizalom!
2008. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha megcsókolt akkor nem vagy csúnya. hiszen a széplányokat csókolják.

"Bulizni nem sűrűn járok" ha ez van akkor honnan veszed hogy nem szeretnek. azér mert 1 srácnak nem jöttél be?


"hogy a történtek ellenére sem vagyunk mi egy pár."

lehet hogy csak nem akart kihasználni, szerintem amenyire együdül érzed magad az első jötment pasival lefeküdtél volna.

"mit kellene tenne, hogy végre legyen valakim? " még többe próbálkozni, és nem félni. és ha a tényleg a barátnöd és bizol benne, akkor higyél neki. mert ő is megfogja unni a nyávogásodat egyszer és ott hagy.

2008. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt sose felejtsd el, hogy a 'csúnya' és 'szép' szavak relatív fogalmak! Biztos, hogy van olyan, akinek tetszel! Csak meg kell találni.
2008. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem is szóltak már be olyasmit, hogy "ilyen fejjel stb." pedig engem az emberek 95%-a kifejezetten jó külsejűnek tart. (Én is magamat. Sokkal jobban érzem magam, amióta van önbizalmam.) Úgyhogy ez nem jelent semmit a Te külsődre nézve!!!! Valószínűleg az illető egyszerűen tapló barom volt, és kész, vagy más ok motiválta, valami más baja volt veled, nézeteltérés, stb. Ne hagyd, hogy egy ilyen egész életedben kihasson az önbizalmadra.

Figyeld meg a saját belső és külső jó tulajdonságaidat, tudatosítsd, akár baráti, szülői, stb. segítséggel a saját értékeidet!!! Testi, lelki, intellektuális téren! HA kell, fejleszd tovább magadat, DE a bőrödből ne bújj ki! MAradj önmagad! ÖNMAGAD bontakoztasd ki alehető legjobb verzióra :)

A barátnődre inkább hallgathatsz, mint egy rosszindulatú, tapló alakra. Sajnos vannak olyan pasik, akik szeretik a csajokat bulikban stb. kihasználni, és szerintem ocsmány viselkedés akár még smárolni is, ha a csaj nyilván komoly kapcsolatot szeretne. Ismerkedj tovább, és próbáld a beszélgetésre helyezni a hangsúlyt első alkalommal. Persze búcsúzáskor a csók nem tilos, de azt vedd komolyan, aki a telefonszámodat kéri. Biztos lesz ilyen előbb-utóbb. ÉS másutt is lehet ismerkedni, nem csak buliban - egyetem/iskola, könyvtár, rendezvények, baráti társaság, akárhol!

2008. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem vagy csúny, mivel manapság már nem találni kifejezeten ronda lányt! lazíts, próbálj felpörögni, és mindig legyél vidám! Én legalábbis nagyon ,,csípem" a vidám csajokat (21 éves pasi), igaz sajnos nekem se volt még bnőm...:S De nem vagyok elkeseredve, majd egyszer lesz:D
2008. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyen idősen nekem se volt önbizalmam. Én is kaptam ilyen "kedves" megjegyzést. Tudom milyen szar lehetett. Én főleg a súlyommal nem voltam megelégedve. De elkezdtem tornázni, és eljutottam oda, hogy fogytam 23 kilót, sokkal izmosabb lettem. Így már jobban éreztem magam a bőrömben, felemelt fejjel, mosolyogva mentem az utcán és a pasik megnéztek! Ha nem tetszik magadon valami, akkor változtass! Tornázz, menj el kozmetikushoz, fodrászhoz, szerezz be pár új ruhát, ami jól áll stb. Hidd el, találsz maj olyan pasit, akinek tetszel. én is találtam ilyet, és olyan jó hallani, mikor azt mondja, hogy gyünyörű vagyok.


Ne keseredj el! Sok sikert!

2008. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát ha végülis én is az első ilyen beszólásnál megtántorodtam volna akkor sose lett volna pasim!Szerintem is szemezz az olyan pasikkal akik bejönnek neked...De ha meg akarod tudni h tetszel egy pasinak egy régi praktika !véletlenül! elejted a pasi előtt azt ami a kezedben van ha segít összeszedni akkor vagy udvarias vagy tetszel neki...És egy másik ha nem is ismered akkor is odadobhatsz egy Sziát szóval fel a fejjel...minden lány szép a maga módján csak meg kell találnia azt aki azt mondja neki h ő ilyen fejjel még egy szépségversenyre is benevezne...
2008. okt. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!