Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire nézitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire nézitek meg egy lány haját? Érdekel titeket különösebben hogy hosszú rövid tépett vagy egyenes? Nektek melyik női hajfrizura jön be a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 22:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
Érdekel .Ha nagyon cifra hajszín akkor az annyira nem jön be de a fekete emo haj az nagyon bejön na meg a szőke és a hossza is fontos mondjuk egy kopasz csaj nem lenne jó de egy válig érő szép fekete haj nekem mindent megér mert szép.
2009. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

nekem a hosszu göndör jön be a legjobban...

de ez csak álltalánoság

a lényeg hogy ápolt legyen a haja(is)

2009. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
A lényeg, hogy legyen ápolt. A szép dús haj vonzani tud engem. Az olyan nőies.
2009. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

én lány vagyok, de a barátom által hozzá tudok szólni.

az én barátom pl mondta h ő nagyon nemszereti a göndör hajat, énviszont utálom az egyenes hajam, és legszívesebben mindig göndören hordanám:D demivel neki nemteccik, ezért csak néha hordom így.

és aztis mondta h általában a barna hajúkat jobban szereti, de ennyire mélyen nem ássa bele magát, h most tépett e vagy fokotatos...

2009. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem fontos, hogy jól nézzen ki. És a lányoknál a haj az egy fontos szempont.
2009. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
nekem a világos barna, szőkés göndör jön be! de a szivárványszínűt leszámítva mindegy
2009. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%

Nekem régebben váll alá érő tépett hajam volt. a párom mindig mondta, h nem szereti a rövid hajat és ne vágassam le. aztán egyszer fogtam magam és a tudta nélkül elmentem fodrászhoz és levágattam Victoria Beckhamesre, olyan hátul felnyírt, elől hosszú fazonra. Na azóta 3havonta kell fogdászhoz járnom, mert ha picit is megnő, akkor már mondja, h menjek és vágassam le:-)

Amúgy természetes göndör a hajam és rosszul van ha nincs kiegyenesítve. Nagyon utálja ha göndör! Akkor is utálta amikor hosszú volt.

2009. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
19%
Nekem szigorúan csak a hosszú dús hajú lányok jönnek be,legalább a derekáig érjen a haja,ha lemerné vágatni akkor kocc.
2009. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
igen, hogyne érdekelne. mondjuk a nagyon extrém frizura nekem se jön be, de azonkívül bármilyen hajviselet, szín, hosz bejön. vállig érő göndör barna haj, szőke, vagy esetleg hosszú fekete haj-> ezek tetszenek:)
2009. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
nekem a nagyon hosszú egyenes, nem extrém színű jön be!!!!és nagyon is érdekel,hogy ilyen legyen!!!
2009. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!