Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb egy lányhoz, akivel egyszer találkoztunk, és FB-on az ismerősöm?

Figyelt kérdés
Szóval, egy ismerősöm ismerőséről van szó. Igazából csak egyszer találkoztunk, és csak röviden beszélgettünk. Viszont úgy vettem észre, hogy bejövök neki, mosolygott rám, meg extra kedves volt, stb. FB-on röviden irogattunk utána, de sztem nem vette a lapot, hogy szivesen randiznék vele (ezt mondjuk így nem is írtam le).

2015. okt. 30. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy írsz neki, hogy szívesen randiznál vele. Na, és ez a felnőtt párkapcsolatok témában...atyám.
2015. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jólvan, erre rájöttem én is, de azért nem ilen egyszerű... Nem akarok beégni, mivan ha nem jövök be neki mégsem. Meg az eddig üzenetekből miért nem érezte ki...
2015. okt. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!