Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogász fiúk! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogász fiúk! Ti összejönnétek egy művész lánnyal akinek nincs diplomája csak piti munkákból él. Vagy Csak diplomások jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva soha nem barátkoztam egyetemistákkal mert mind el vannak szállva maguktól hogy ők diplomásak lesznek.De most megismerkedtem valakivel aki bebizonyította az ellenkezőjét de lehet hogy hosszútávon nem én leszek a befutó :D
2015. nov. 2. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szállj már le a magaslóról kérdező

luxusban pedig megszerezhetnéd = akarod mondani bek. úrhatnád magad a luxusba

szááánalmaaas.

2015. nov. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne haragudj,de a stilusodból ítélve nem azért nem jönne veled össze egy diplomás,mert "piti" munkákból élsz...

Különben is,az számít kinek milyen a kisugárzása,habitusa,mennyire intelektuális(magyarán az összkép).

Hidd el ha igazán megfogsz valakit,nem a végzettségedet fogja nézni a szemed helyett!

De ha már ilyen dolgok miatt vacilálsz,lehet tényleg nem kéne megkisérelned felszedni,mert esélyes,hogy csak sérülnél közben.

Egyébként én is művészetis vagyok.

2015. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Mivel egy jogász felsőrendűbb mint egy művész, így nem hiszem hogy működhetne a dolog. Inkább próbálkozz egy mérnökkel.
2015. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már miért lenne felsőbb rendű? Nem értek veled egyet.

Pl. a restaurátoroknak ugyanúgy kell egy diploma,mint egy jogásznak.Nagyon komoly képzettséget és szaktudást igényel ez a szakma.Mellesleg komolyan megfizetik.

Az a gond,hogy sokan hiszik azt a sztereotípiát,hogy egy művesznek drogosnak,elmebetegnek és szegénynek kell lennie...

A valóságban aki nem veszi komolyan a pályát abból semmi sem lesz csak egy aldis pénztáros jobb esetben.De az már nem is mondható művésznek.

Attól még,hogy valaki szeret pingálni,vagy rajzolgatni az még közel sem jelenti azt,hogy művet ad ki a kezéből.

(Egyebként szerintem a kérdező is ez a kategória.)

2015. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!