Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, nektek ez sok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nektek ez sok, helyrehozható?

Figyelt kérdés

a mai világban talán nem lehet ugy menni a dolgokra, hogy most randizunk, holnap is, 2 het mulva mar jarunk, mindannyia sokat dolgozunk es sokszor az elérhetetlent kergetjük...

Van a 30-as pasi, aki sokat dolgozik, sok baratja van, mar tul egy két hosszabb kapcsolaton, de még nem készül nősülni. S vagyok én, a huszonéves, akit már régóta körüböl, de visszautasitast kapott. Most randiztam vele, jol sikerult, mondta még ebből bármi lehet, masnap en irtam ra, meg csabitottam is, harmadnap o akart csabitani, de munka miatt nem jott ossze. kovetkezo egy ket nap sok munka a ferfinak, én meg rairok, de nem sokat, aztan ott a hetvege és randira hivom, benne van, nagyon jó, aztan masnap is en irok ra, meg annyit megemlitek, hogy milyen jo volna ma is latni, amiben benne is van, ha ugy lesz ideje, de a baratok miatt nem jon ossze. Most csend van. Igy leirva, latom, hogy mindenképp most azonnal mindent akartam, es nem fogadtam el, hogy akar par napig nem beszelgetunk.. De most nem irok. Ti ebben az esetben találkoznátok velem még?


2015. nov. 2. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még akkor is, ha legutoljara ahogy irtam neki, nem irt vissza?
2015. nov. 2. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól éreztem magam, keresnélek. De egy jó tanács: ne szállj rá sem ideje korán, sem máskor, mert megfojtod. Főleg, ha olyan magának való típus kicsit, mint pl én is. Legyen 1-2 nap, amikor nem keresed, várd meg, hogy ő is tudjon keresni. Na persze egyensúlyt tartva, nehogy aztán meg csak ő keressen.
2015. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, remélem még nem késő
2015. nov. 2. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

En nem foglalkoznek vele. Nem eleg torekvo. Az en elettarsam minden talalkozas vegen kezdemenyezte a kovetkezo talalkozas idopontjat es helyszinet megbeszelni. Nekem ez tetszett. Nem talalkoztunk surun. Most az elettaram.

N

2015. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a megbeszélt dolgokat, de néha tök jó a spontanitás :) Én találkoznék veled! Látom mennyire akarod, oda vagy, jó hogy ! 27/f
2015. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát még azóta is csend van.. :) igaz, hogy munka közben nekem se füllik a fogam sok beszélgetésre..Meg ha valaki nekem ir sokat, azt én is hanyagolom, már csak abban kell reménykedjek, hogy tetszettem, hogy jól telt neki, hogy kíván, s akkor még jelentkezik.
2015. nov. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!