Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni olyan személyiségű férfiakkal mint Puzsér Róbert?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kis hazánkban bárhol. Sok megmondóember él itt. Kár, hogy az esetek többségében nincs semmi mögötte. De mire kéne neked ilyen férfi? Neked nincs véleményed, nem vagy őszinte? Milyen űrt töltete be az életedben egy ilyen pojáca?
2015. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Aranyosak a férfiak válaszai :) Ami tetszhet a kérdezőnek Puzsérban és nekem is tetszik benne (mármint nőként tetszik, mint férfi), azok:


-szenvedélyes előadásmód

-többször mondja ki amit gondol, mint az átlagember

-a fellépése magabiztosságot, önbizalmat, tökösséget sugároz


Plusz ha akár csak közepesen is követitek a munkásságát, akkor már jó néhány interjú készült vele a magánéletéről és azok alapján akiket szeret, azokkal nagyon érzékenyen, kedvesen tud viselkedni. Nem ordibál mindenkivel a világon :D


24/L

2015. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2015. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

GyK például tele van megmondóemberekkel, akik nem félnek beolvasni a másiknak és bármi áron ragaszkodnak a véleményükhöz. Persze a környezetükkel kedvesek, élőben nincs nagy arcuk egyáltalán, sőt!


Sok itteni nethuszár boldog lenne, ha kamerát és vaskos fizut tolnának az arcába, hogy csinálja tovább amit eddig is csinált.

2015. nov. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Puzsérnek az alapja intelligencia, kevés ilyen van, én már beszélgettem vele.
2015. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!