Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már az első randin rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az első randin rendben van a csókolózás? Mit gondoltok? Nem az ismerkedés a fontosabb először?

Figyelt kérdés
Első nap meg is akart csókolni, de én lassítanék mert mégiscsak most láttam először... mit mondjak neki? vagy mit csináljak?
2015. nov. 4. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindketten úgy érzitek, akkor rendben van. Sőt, szerintem az a legjobb, ha már az első randin megtörténik.
2015. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most láttad először?

Miért előtte, hogy hogy nem? Ha neten ismerkedtetek, akkor nem volt skype, pl?


Mi párommal neten ismerkedtünk meg, első talink előtt másfél hónapig neten beszélgettünk, skype, fb videó, telefon.. és már az első találkozáskor, mikor köszöntünk, meg volt a csók!


Egyébként meg semmi sem kényszer, ha akarod megcsókolod, ha akarod nem. De ezt a lassításos dolgot soha nem értettem egy csóknál!

2015. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel első randin általában szexelek is, így a csók sem szokott elmaradni :-P ... (Ha nincs szex, úgy sincs második randi ;-) )
2015. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerkedés fontosabb. Mi nem neten ismerkedtünk, hanem inkább találkozgattunk és eléggé elhúztuk az első csókot, viszont annál felejthetetlenebb volt. :)
2015. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha valakivel érzed, hogy tökéletesen passzoltok és rendben van minden, láthatod aznap először, de ha úgy alakul, hogy megcsókol nem fogsz érte ellenkezni. Én hagynám, eddig is hagytam.


Volt egy férfi, akit a baráti köröm által ismertem meg egy buli alkalmával. Előtte két napig folyamatosan beszélgettünk látatlanban, mert mindössze képet láttunk csak a másikról facebookon. Nekem már abból nagyon szimpatikus volt, ahogy beszélt velem, de kimondottan külsőre be sem jött. Utána találkoztunk a bulin és az első pillanattól kezde azt akartam hogy hozzám érjen annyira vonzott. Szerintem nem gáz első alkalommal csókolózni senkivel.

2015. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő,ilyen esetben én is korainak érzem, de ugyanakkor megvan a dolog előnye is. Én is így ismertem.meg a barátomat, interneten ismertem meg, kb. egy hónapig beszéltünk kisebb-nagyobb szünetekkel, de én is csak egy képet láttam róla, ami, méghozzá több éves volt, és mint a randin kiderült, teljesen másképp nézett ki :D de ez az az eset, amikor így sem volt gond a külsejével, igaz, engem inkább a személyisége fogott meg, de hogy a témához írjak, megcsókolt a randi végén, és bár én nem éreztem akkor még semmi többet, csak szimpátiát és azt, hogy még szívesen találkoznék vele, de nem volt ilyen "rá akarok mászni" érzésem :D hagytam egy rövid csókot, és idővl részemről is kialakult a nagyobb vonzalom (kb. 3-4. randnin már a legszívesebben non-stop csókolóztam volna). A lényeg,hogy mi is volt ennek a jó oldala? Hogy tudtam az elejétől figva, hogy nőként tekint rám, tetszem neki és nem jön majd a "maradjunk barátok" szöveggel (megtörtént már velm nő létemre nem egyszer). Ebben a tekintetben örülök,hogy így történt azonban akkor én is picit korainak éreztem. Talán a másodikon ideális lett volna :)
2015. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen rendbe van! Az ismerkedés, is, de ha megvan a közös hullámhossz és vonzalom, akkor jöhet a csók. De ha mégse, akkor a második randin meg kell történjen, enélkül inkább bele se kezdjetek a kapcsolatba.
2015. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha idegennel randizok, akkor nem, ha ismerem már évek óta mondjuk semleges közegből és csak arról van szó, hogy szorosabbra fűzzük az ismeretségünket, akkor belefér.
2015. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem szeretek első randin csókolózni, de most megismertem egy srácot neten, nem beszélgetünk olyan régóta, de úgy érzem, hogy kb. tökéletes *-* ha végre elhívna randira és meg akarna csókolni, biztos, hogy hagynám :)
2015. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!