Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szépnek született fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szépnek született fiúnak miért nem vágja senki sem a fejéhez, hogy dolgozzon meg azért, hogy jó legyen neki?

Figyelt kérdés

van több ismerősöm, akik jóképűnek és jó alkatúnak születtek.


nyilván én nem tartozom ebbe a kategóriába.


az illető egyedeknek mindig több nőjük van (4-5-6 akár).


ezek csinos, fiatal lányok, semmi kivetni való.


a csávokák meg sirnak, hogy miért vannak csak ilyen unalmas átlagnőik...és milyen jo lenne VÉGRE egy igazán jó nő...azzal járnának is simán.


lehetne igazán jó nőjük, csak ugye azért igazán meg kéne dolgozni...


mint ahogy nekem is durván ki kellene dolgozni a belemet, hogy olyan nőm lehessen, amilyeneket a szépfiuk háremtagként tartanak.


mégis engem leszólnak, amiért nem dolgozom a kivánt szépségü nőért, addig a szép fiukra meg senki sem mer semmi rosszat mondani


nem igazságos


2015. nov. 4. 10:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Nekik alanyi jogon jár. Te meg bármennyit küdhetsz, elérheted azt, amit ő rosszabb napjain instant megkap.


Ugyanígy a gazag-szegény párhuzam.

2015. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

De ezzel mi a baj?


Egy afrikai éhező kisgyerek meg ugyanúgy odaadná a fél karját azért, hogy olyan élete legyen, mint ami neked van.


Az élet nem igazságos, nem fair. Fogd már fel.

2015. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

#2


Tulajdonképp ezze azt mondom, hogy aki szarul született szar heye az így járt, igazából öngyilkos is lehetne, sőt akkor járna jobban, megúszná a szenvedést, de hát muszáj az ájtatos egyháznak meg ilyeneknek ez elle dumáni, különben ki termelné újra a rabszolgák újabb generációját?

2015. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

3:


Az emberek +95%-ában nagyobb az életösztön, minthogy valaha is öngyilkosok legyenek. Akármilyen szerencsétlen sorsú valaki, akkor is élni akarnak a legtöbben. Ez a világon szinte mindenhol így van.


Manapság meg, amikor az egyháznak sosem volt kisebb a befolyása az utóbbi 2000 évben, ne fogd már rájuk hogy csak miattuk nincsenek tömeges öngyilkosságok.

Másrészt a világ olyan részein sincs ilyen, ahol nincs egyház.

2015. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Amíg tárgynak tekinted a nőket, addig meg kell dolgoznod értük.
2015. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%

5:


Ha jóképű/magas/sportos-izmos/magabiztos/önbizalommal teli/tökös/jó dumás/gazdag/kezdeményező vagy (illetve ezekből azért legalább 3 megvan), akkor tekintheted őket bármilyen tárgynak, mindig lesz csinos nő, aki a farkadra üljön és nem fogsz hosszú távon szexhiányban szenvedni.

2015. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

#4


Akkor az új "egyházak" vagyis az iyn bohóc belbudapesti liberó szervezetek.


És miben bíznak ezek az emberek? Jobb nem lesz nekik soha. Sosem értettem hogy aki már biztos hogy veszít, szopni fog egész életében és legnagyobb öröme az lesz hogy 40 év gyűjtögetés után lesz egy 35 nm-es lyuk ahol létehzet, az miben bízik? Lottóötös? Csoda?

2015. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

De neked miért az jelenti a jó életet, ha benne vagy a világ top pár %-ában? Mondjuk tegyük fel: Magas vagy, jóképű, keresel havi 150-200-at nem túl megterhelő munkával, tökös vagy és jó dumás. Ekkor benne vagy emberiség kevesebb, mint 1-2%-ában.

Ha ez alatt vagy, akkor legyél öngyilkos?


És mi az hogy jobb? Lehet kocsim? Lehet saját nagy kertes házam? Van 50 millám a bankban minimum? Megkúrok évi 50 nőt? Mi az hogy "jobb"?


Bocs, de te szerintem egy anyagi dolgok által totál elhomályosított álomvilágban élsz.

Láttam elég csóró embereket már, akiknek "csak" annyijuk volt, hogy volt egy szerető és törődő családjuk. Felmenőik, házastársuk, leszármazottaik, oldalági rokonaik. Akik úgy általában törődtek egymással és szerették egymást. Persze ha nyertek vona a lottón, talán még jobb lett volna, de így is kihozták az életből a maximumot.


Nagyon megkeseredett, kevés valódi, őszinte, szerető emberi kapcsolattal rendelkező ember lehetsz (szerintem, bocs ha nem), ha csak olyan dolgokon múlik szerinted a boldogság, amiket te leírtál.

2015. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

de milyen dolog már az, hogy egy embernek nem lehetősége az, hogy ha dugni akar akkor csak elmegy az éjszakába és hazavisz valakit...


az álszent nők meg hiába mondják a rizsát, mindenki tudja, hogy élnek az ingyen szex lehetőségével, csak jól titokban tartják

2015. nov. 4. 12:03
 10/22 anonim ***** válasza:

#8


Ez a csóró-romantika elképzelés része, hogy a "csóró családok de összetartóak meg de nagy a szeretet blabla" - én is onnan vagyok és nagyon nem. A lepukkant csóró helyek nem olyan hely de szupik, mint a Móricz-történetekben.


Inkább van az ami a rideg valóság.


Ébresztő 4.30-kor 6-ra (pár mázlistának 7-re, néháy ultimate csóró mázlista 8-ra) bevánszorgás a melóba, 8-10-12 óra múlva hazavánszorgás, előtte még a boltba... A selejtje a kocsmába, a többiek haza.


Egyszer le kellene írni a csóró élet jellemzőit... Én láttam. Nulla remény. nekünk egy elég tisztességtelen, de nem törvénybe ütköző dologgal (illetve az alkoholista apánk eltávolitásával) sikerült elszabadulni szutyoktelepről, most se sokkal jobb, de legalább lakhatás biztosított.


Csórók lehetőségei: 35 nm-e garzon szar, család esetében 57nm-es 2 vagy 1+2félszobás panel szar. Suzuki Swift/Wagonerplussz, következő generációnak Fiat Punto meg VW Golfból a szarabbak. Hitel már nemigen van, vagy cak nagyon kedvezőtlenek, a fizetés a létező legkevesebbe emelkedik. A selejtje dohányos, piás - nekik már annyi, én ezt agóniának érzem... Amelyik nem annak minimális esélye van a kitörésre. De ahhoz is kell szerencse és tisztességtelenség.

2015. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!