Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Ti ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti ezekről a dolgokról mit gondoltok, ha egy randin megtörténik?

Figyelt kérdés

Előtörténet:

Egy srác odajött hozzám az utcán, hogy nem tudja most mit mondjon, de meglátott most engem és tényleg nem tudja most mit mondjon, de ha hezitál ezen, akkor most nem tudott volna megállítani és elvesztem volna.

Szkeptikus voltam, mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy komolyan gondolja és teljesen normális a srác.

Fb-ját megnéztem, minden igaz amit mondott, olyan helyen találkoztunk, ahol meglátott, sok ember van stb. Vigyáztam magamra.



Első randin (vadidegen kb.)

- pár óra beszélgetés után meg akart csókolni én meg elhajoltam előle. Szegény mosolygott a megalázottságtól, de nem bánta meg. Én könnyen vettem, nem akartam ezt nagyon firtatni, de azt mondta nem gondolkodott. Megjegyezte, hogy látja nem olyan lány vagyok, aki hamar meg lehet kapni.

- Elkezdtem mesélni egy témát, amire ő kérdezett rá, de mondtam egy pár perc utána, hogy ez egy kicsit bonyolultabb dolog, elmondom ha érdekel. Erre azt mondja a srác, hogy akkor inkább most ne.

- Miután 3x megjegyeztem, hogy már félek este a sötétben, meg nem szeretek este mászkálni a városban, nem kísért haza és nem is kérdezte meg, hogy tulajdonképpen találkozunk-e még, hanem úgy folytatta, hogy akkor legközelebb folytatja a sztoriját.

- Nem gondolta sehova, hogy beülünk, csak sétálhaunk (végül mondtam, hogy üljünk be az xy teaházba)


(felhívott 3 nap múlva, hogy mikor találkozunk, és mondtam, hogy szerintem ezt nem kéne erőltetni köztünk. Addig addig ment a beszélgetés, míg megkérdezte, mi volt a baj (ő a csókra gondolt) én meg elmondtam a hazakísérős történetet. Azt mondta igazam van, van benne valami. Ő azért még mondta, hogy nem erőlteti, de attól még találkozni szeretne.. Mondtam, hogy vegyük fel a kapcsolatot fb-on és ott beszéljük meg (nem akarom lehúzni a kártyájáról a pénzt) bejelölt még este, másnap írt ( a találkozás napján)

-- találkoztunk végül

- Elvitt egy másik teaházba, nem kérdezte meg most sem, hogy éhes vagyok-e vagy valami ilyesmi, csak teát.

- Most hazakísért, de meg akart csókolni és a bkv-n is nagyon közel volt hozzám. Nem engedtem. Majd felemelt és azt mondta addig nem rakja le engem. Vicces volt, és nagyon édes lenne, ha mondjuk már együtt lennénk, de nem vagyunk.

- Majd a kapualjban is megpróbált .. (szerintem azt gondolja, hogy csak kéretem magam)

- nem mindig kérdez rá dolgokra, hogy pl beszélgetünk kedvenc ételről, de ő nem kérdez vissza, hanem belekezd valami másba.



Kérdésem az, hogy szerintetek én vagyok a nagyon kényes ezekre a dolgokra, vagy tényleg jól gondolom és érzem, hogy ezek nem jó dolgok.

Köszönöm előre is a válaszokat.


Én 20/L, ő 22/F



2015. nov. 4. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Még kérdeztem, hogy hányszor szólított le így lányt az utcán, azt mondta nem tudja, de azt tudom, hogy neki az első barátnője volt 11.-ben és 4 évig volt vele együtt. Ez még szerintem hozzá tartozik.
2015. nov. 4. 14:14
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiúk másként vannak összerakva mint a lányok. Ha egyébként tetszik a srác, akkor próbáld meg elmondani neki, ahogy eddig is tetted, hogy mi az, ami zavar. Adhatsz még lehetőséget neki. Valószínűleg az előző kapcsolata egészen más volt, illetve ott már bizonyos dolgok természetesek voltak neki.
2015. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy kényes, kell időt hagyni a dolgoknak, hogy kialakuljanak.
2015. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mostanában a fiúk kicsit bumfordiak. Nem rosszak, csak eszükbe sem jut, hogy egy lány félhet sötétben hazamenni, és ha fél, akkor illik hazakísérni, eszükbe se jut, hogy a lány szívesen leülne valahol, mert kényelmetlen körömcipőben sétálni, de ha valaki megmondja nekik, akkor látod, máris másképp csinálják. Még csak egy barátnője volt, tapasztalatlan, de ahogy elmondtad, van benne fantázia.
2015. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én talán ugy érzem kicsit unalmas lehetsz, valószinü tetszel a fiunak és ad időt nektek, kettőtöknek, hogy mi fog kialakulni köztetek.Nekem furcsa, hogy első alkalomkor elvárnád hogy többet költsön rád, lehet nem teheti meg, nem kellene az ilyeneket elvárnod, egyél otthon randi előtt, és egy kávét, egy teát, egy üditőt rendelj csak..Azt sem értem, ha szimpatikus neked, miért nem engeded meg hogy megcsokoljon, szerintem a 2.3. randi után már bucsuzáskor beleférhet..Tehát neked is van hibád hidd el, amit leirtál én azt irnám rólad, eljött velem egy lány aminek nagyon örültem, sokat szeret beszélni, eléggé unalmasan adja elő, probáltam finoman kitérni a véget nem érő történetei elől..Én beszélgetni akartam vele, hogy jobban megismerjük egymást, őrajta látszott mintha az lenne fontos neki, hogy etessem-itassam, lehet nem vonzodik hozzám ugy mint egy férfihoz egy nő, mert nem engedi hogy megcsokoljom, de lehet még éretlen. Adok még kettőnknek esélyt, mert egyébként meg ugy érzem érdemes még találkoznunk, hátha jobban összejövünk és megismerjük egymást.. Mondjuk én kivülló vagyok és biztos is hogy nem igy van, de nekem meg ilyesmi jött le rólad az irásodból, én ezt éreztem rólad..a fiú meg probálkozik mert egyébként meg tetszel neki.
2015. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy unalmas lenne, akkor nem erőltetné a találkozást.

Nekem volt hasonló élményem, ott a srác csak ült kukán, nem jutott eszébe se előreengedni, három randin voltunk, mindig feleztünk (ez mondjuk nekem okés volt), szintén nem jutott eszébe meghívni. Ha én meséltem valamit, nem kérdezett, ellenben testileg közeledett többször is(kézfogás, magához húzott stb).

Csak arról, ami őt érdekelte (filmek) lehetett vele beszélgetni, ezért volt hogy többször erre tereltem a témát, pedig már nagyon untam, mert magától nem kérdezett semmit. Szerintem egyszerűen egy barátnőt akart az én esetemben, nem pedig engem megismerni.

Lehet nálatok is ez lehet.

Mondjuk ha egyszer már nem akartál csókot, és utána megpróbált kétszer (!) is lekapni, szerintem egyszerűen taplóság.

Mintha egyáltalán nem figyelne rád.

2015. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jött le, hogy neked ő nem is tetszik, vagy pedig még nem tudod, mit akarsz tőle. Ez a legelején nem annyira nagy baj, de lassan azért már kellene jönnie valaminek (már ha van az a valami :D). Mondjuk igen, kicsit nyomulósnak tűnik az alapján,h ogy folyton meg akart csókolni,de a másik oldalon az is picit rossz jel, hogy te nem akarod egyáltalán a csókot.
2015. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt várod, hogy legyen gondolatolvasó... Ha arra vágysz, hogy hazakísérjenek, jelezd. Ha éhes vagy, jelezd. A csecsemők várják el, hogy az anyukájuk kitalálja és kielégítse az igényeiket, a felnőtt emberek képesek kommunikálni.
2015. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
... Én már első alkalommal mikor meg próbált volna megcsókolni nagyon felhúztam volna magam, második próbálkozásra már biztos felpofozom. Engem egy vadidegen nem csókolgasson. A figyelmetlenség nagy hiba, az meg hogy folyton másról kezd beszélni... hát igen. Ismerek pár ilyen embert, ezt úgy hívják hogy jól elbeszélget magával. Utálom az ilyet.
2015. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!