Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csinosnak mondott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinosnak mondott, de túlságosan introvertált és bizonytalan 31 éves lány hol tudna társat találni?

Figyelt kérdés

Tudom, maga a kérdés is elég röhejesen hangzik, de csak így tudom feltenni.


Nagyon zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg bárkinek is komolyabban, nem szeretek emberek közé járni. Hosszabb távon viszont egyedül se jó.


Sajnos alapvetően nagyon bizonytalan vagyok az ilyen hétköznapi dolgokban, viszont hosszabb távon tudom mit akarok és hogy milyen életet akarok élni. Pont a bizonytalanságom miatt mindig a határozottabb férfiak találnak meg illetve ők mernek kezdeményzni, de egy idő után minden területen írányítani akarnak és én azt nem viselem el már.


Másrészt az igényeim is nagyon. A fizikai vonzalom mellett szükségem van intellektuális töltetre is. Nagyon sok egyszerű ember van és az nekem egy idő után már unalmas és ingerszegény, a bonyolultabb emberek meg sokkal érzékenyebbek ezáltal bizonytalanabbak is, mint amilyen én is vagyok...


Szükségem van ingerekre, izgalmakra (intellektuálisan értem ezt elsősorban) de mellette biztonságra is.


Valójában megérdemlem, hogy még 31 évesen is egyedül vagyok... :(



2015. nov. 5. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
31 éves = lány???
2015. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
elnézést, hogy 31 évesen lánynak tituláltam magam (véletlenül írtam), hiszen ebben a korban már nő-nek kell magunkat értelmezni. Mentségemre szóljon, hogy sokkal fiatalabbnak szoktak nézni. :)
2015. nov. 5. 12:43
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Szia!Mi lenne ha regisztralnál egy tarskeresőn?Egy próbát megér.Egyébként meg a barataiddal járjatok el olyan helyekre,ahol azok a férfiak lehetnek akikkel szívesen összejönnél.Pl.: színház..egy kis büfés flört. Ilyenekre gondoltam.És szerintem nem probléma ,hogy 30 évesen lánynak érzed magad,hisz fiatak vagy!

Sok sikert!

22/l

2015. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*l
2015. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is fiatalabbnak szoktak nézni, de én ettől függetlenül nőnek tartom magam (hasonló korú vagyok). :-)


Az internet jó terep lenne neked mellesleg, akár társkeresők, akár közösségi oldalak csoportjai, ahol nem direktben a társkeresés a cél, de megismerhetsz embereket, esetleg találkozókat szervez a csoport, akkor arra elmész.

2015. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Körülbelül mintha a női változatom sorait olvasnám 2-3 évvel ezelőttről.


Kár, hogy nem vagy egy kicsit fiatalabb. :D

2015. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
talán add lejebb az igényeid
2015. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
"csinosnak mondott"? [link]
2015. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

utolsó :D

biztos az anyukája meg a szomszéd mondta hogy szép, és elhitte

2015. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól nézel ki, sima ügy a társkeresés.

Aki meg beleköt abba hogy lánynak titulálod magad, az meg kösse föl magát az első fára!

Egy 31 éves csaj igenis legyen fiatalos gondolkodású, ne pedig egy merev gondterhes nő, mint amilyennek az első üres életű kommentelő akarja tartani!

2015. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!