Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy zárkózottabb lány hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózottabb lány hogyan ismerkedhetne?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége az első kapcsolatomnak, ami csoda volt, hogy megtörtént, hiszen nem vagyok egy társasági lény. Magamat szépnek és okosnak tartom, de nem vagyok egy társasági lény. Ha megnyílok, szerintem jó társaságnak számítok, azonban ezt nehéz elérni - és sokan nem is próbálkoznak, hiszen úgy látják, hogy én nem akarok semmit, pedig...


Szabadidőmben szeretek rajzolni, a volt barátommal pedig LoL-ban ismerkedtem meg.



2015. jún. 3. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát akár itt is ismerkedhetsz, ha van kedved :D 22/f
2015. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a LoL? :D
2015. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
League of Legends
2015. jún. 3. 09:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit gondoljak rólad vagy hova soroljalak be ezen információ birtokában , de ha unatkozol és szeretnél magadról bővebben írni azzal talán jobban tudnék/tudnánk segíteni h hol és hogyan lenne érdemes próbálkoznod :)
2015. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakori probléma, hogy a legtöbb ismerkedni akaró lány semmit sem mond az életkoráról vagy a lakhelyéről. Pedig az nagyban megkönnyítené a dolgot. :)
2015. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kijönnél kirándulni,bringázni,és nem laksz messze tőlem,akkor írj.Ja de várj,nem írtad le hol laksz..na ugye hogy így nem is egyszerű?
2015. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Te sem írtad, amúgy Borsod.
2015. jún. 3. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:

League of Legends? Továbbra sem tudom, hogy mi az. :( Ezt az oldalt találtam:

[link]

2015. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!