Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a csaj azt mondana neked h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj azt mondana neked h "vard ki a sorod", akkor felhaborodnal?

Figyelt kérdés

Nem szo szerint ezt mondta, de az alap gondolat ez volt.


Kb annyi volt a lenyeg, h ez a csaj az a tipikus eset, aki szakitott a pasijaval hosszu ido utan es utana egy par hónapos atmeneti idoszakban tarskeresokrol meg innen onnan osszefekszik fiukkal amig nem lesz meg az uj pasi.


Ez a csaj pl egy honap alatt 2 fiuval dugott...pedig azt gondolnad h milyen kis angyal.


(Most inkabb nem vonok le altalanos kovetkeztetest)


Na ed velem is talalkozott.


Akart valamit, csak ugye en nem nezek ki jol, ezert csak a lehetoseget kaptam meg, h bizonyitsak.


Miközben meg mas fiu mar a puszta kulsejevel is meguti a lecet.


Es nincsenek turaztatasok.


De en nekem ez volt a jussom.


Nagyon felhaborodtam, h nekem ki kell varnom a soromat de kozben o meg dug masokkal?


En is dugnek csak sokkal kisebb a lehetosegeim kore, mert nem nézek ki jol.


Es nem leszek a masodik, az ilyen elfekvo aru, a kishibas aru, a leertekelt polc tartalma!


Kelljek egybol mint a szep fiuk, kerdeses es fenntartasok nélkül! Nem erdekelnek felmegoldasok.


Nem fogom tobbe honapokig irkalni mig e gedi a randit, utana meg meg tobbet dolgozni h akarjon dugni



Mert a szep fiukkal minden azonnal!


Elegem van


2015. nov. 5. 17:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Már megint te? Nagyon unatkozol, mi?:DD

Kisfiú megint pityereg, oáááoááá

szánalom

2015. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Bocs de ma alig birtam levegot venni, meg dolgozni sem tudtam
2015. nov. 5. 17:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy. Meg a csajok is, akiknek egyből kelleni akarsz.
2015. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

És ez kit érdekel?

na vergődj tovább, nehogy véletlenül egyszer ne másokat hibáztass vagy a földhöz vagdosd a segged, mint egy 3 éves

2015. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ti sem ugatnatok ha olyan nehezen menne a nemi elet mint nekem
2015. nov. 5. 17:23
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

De nem veszed észre, hogy mennyire szánalmas vagy? Csak ontod a fasságaidat, hogy nekem világszép lány kell brühühühü

de az meg felháborít, hogy egy szép lánynak meg egy helyes fiú kell

miért mit vársz??? hogy majd bányarémet akarnak? Te miért nem egy csúnya lányt akarsz? Jaaaa hogy az más....


Mondanám h menj pszichológushoz, de úgysem fogsz, kényelmesebb másokat hibáztatni, mint dolgozni az életeden. Kár, hogy nem vezet sehova.

2015. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Meg mindig ott tartunk h nekem egy atlagos lany eleg


de egy atlagos lanynak meg kifejezetten jo pasi kell

2015. nov. 5. 17:30
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg a te agyrémed. Elmondom, hogy pl ismerősöm (a BTK HÖK jelenlegi elnöke) egy nem túl előnyös külsejű srác: mackós, az arca sem világhelyes, szakálla van, de olyan beszélőkéje és humora, hogy már a fél btk-t végigdugta


a jellemeddel van a baj, nem a fejeddel

2015. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A mackos alkat még mindig jobb mint a vezna
2015. nov. 5. 17:35
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás level 9999999999999
2015. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!