Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha egy nő bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő bejön nektek, mindenenképp megteszitek az első lépést?

Figyelt kérdés
A továbbiakban teljesen a kezetekbe veszitek az ügyet, vagy szeretitek, ha a lány is lép?
2015. nov. 5. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
a lány is léphet
2015. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azok a nők akik bejönnek vagy foglaltak, vagy esélyem se lenne náluk.
2015. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát bizonyos esetekben egyáltalán nem teszek lépést, (pl. ha a lánynak barátja van).
2015. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NEM!!!! Várják a csodát!

Saját tapasztalat!


24N

2015. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre magamon, ha egyértelmű jeleket kapok, hogy kölcsönös a rokonszenv, akkor megteszem az első lépést. Szerintem a legbátortalanabb srácok is erőt vesznek ilyenkor magukon, s lépnek még akkor is, ha tudják magukról, hogy nem fognak előnyös színben bemutatkozni. (32/F)
2015. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mikeXxX ***** válasza:
Ha nem ad jelet például szemkontaktus vagy nem úgy szólal meg hogy abból nyilvánvaló , hogy tetszem neki akkor nem mert valószínű úgy is felesleges bár már volt rá példa de csak beégtem sajna majdnem mindig . De mondok egy ellen példát is amit nem teljesen értek egy nőnél jártam gyakran egy boltba ahol a nő kb megevett a szemeivel és állandóan kéjesen beszélt velem de akkor még kapcsolatban voltam így felejtős volt na már most amikor legutóbb voltam már szingliként mentem szintén ez a nő szintén megesz a szemeivel és kéjesen beszél de amikor kérdezi tőlem , hogy kérek e valamit rávágtam , hogy persze a telefonszámát amire azt a választ kapom , hogy majd legközelebb mentem legközelebb mire már bujkál és egyebek aztán megtalálom face-n és kiderül régi párkapcsolatban van na ekkor bosszantó ez a dolog néha de sok hal van még persze :D
2015. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok jópasi.
2015. nov. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az európai társadalmakban úgy alakult ki, hogy a férfiak a kezdeményezők (létezik ennek ellenkezője is egyes törzseknél a mai napig). Ha valóban szeretnénk egy lánytól valamit, még akkor is kezdeményezni kellene, ha úgy gondoljuk, hogy kudarcra van ítélve a dolog. Ez persze nem zárja ki azt, hogy a lány is kezdeményezhet a mai világban. Szakemberek által a 80-20% arány lett átlagnak kimondva, azaz ez tekinthető normának, de egyedi esetek mindig eltérnek a normától.

Ha egy fiú nem mer lépni, az sok mindent elárul róla, és azért ha az életben nem is annyira, legalább egy nő előtt legyen kicsit férfi.

2015. dec. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!